میزان/ فیلم سینمایی «لبخند» در ژانر وحشت نخستین هفته اکران خود را با صدرنشینی در باکس آفیس سینماهای هالیوود را پشت سر گذاشت، این فیلم با فروشی معادل ۲۲ میلیون دلار توانست صدرنشین باکس آفیس شود.
فیلم سینمایی «لبخند» در ژانر وحشت نخستین هفته اکران خود را با صدرنشینی در باکس آفیس سینماهای هالیوود را پشت سر گذاشت، این فیلم با فروشی معادل ۲۲ میلیون دلار توانست صدرنشین باکس آفیس شود.
فیلم لبخند در ژانر ترسناک و به کارگردانی و نویسندگی پارکر فین ساخته شده است، در فیلم لبخند ۲۰۲۲ بازیگرانی مانند سوسی بیکن، جسی تی آشر، کایل گالنر و… به هنرنمایی پرداخته اند.

خلاصه داستان فیلم «لبخند»
 دکتر رز کوتر پس از مشاهده یک حادثه عجیب و غریب و آسیب زا در مورد یک بیمار، شروع به تجربه اتفاقات ترسناکی می کند که نمی تواند توضیح دهد. رز برای زنده ماندن و فرار از واقعیت وحشتناک جدید خود باید با گذشته دردسرساز خود روبرو شود.
فیلم سینمایی «نگران نباش عزیزم» در رتبه دوم جدول فروش هالیوود موسوم به باکس آفیس ایستاده است، این فیلم به فروشی معادل ۷.۳ میلیون دلار به این رقم دست پیدا کرده است.
فلورنس پیو، هری استایلز، اولیویا وایلد، جما چان، کیکی لین و کریس پاین از بازیگران فیلم هستند. وقایع فیلم در بازهٔ زمانی سال ۱۹۵۰ میلادی رخ می‌دهد و از دید زن خانه‌داری به نام آلیس با بازی فلورنس پیو است.

«نگران نباش عزیزم» دومین فیلم پرفروش باکس آفیس
زن خانه‌داری رابطهٔ خوبی با همسرش دارد. اما او احساس رضایت از زندگی اش نمی‌کند زیرا احساس می‌کند همسرش دارد راز سیاهی را از او پنهان می‌کند.
در آوریل ۲۰۲۰ فلورنس پیو، شایا لباف و کریس پاین به عنوان بازیگران این فیلم انتخاب شدند و در ماه بعد داکوتا جانسون به جمع بازیگران «نگران نباش عزیزم» پیوست. در سپتامبر ۲۰۲۰ هری استایلز جایگزین شایا لباف برای نقش جک شد.
ادامه موفقیت پادشاه زنان در گیشه
«پادشاه زنان» به کارگردانی «جینا پرینس-بایتوود» توانست با فروشی معادل ۷ میلیون دلار در رتبه سوم جدول فروش سینماهای هالیوود موسوم به باکس آفیس جای گیرد.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: زن پادشاه به دنبال نانیسکا، ژنرال آمازون های داهومی ، و ناوی، یک سرباز جاه‌طلب در پادشاهی داهومی است. این فیلم به تصویر می‌کشد که چگونه این زوج با دشمنانی که آبروی آن‌ها را زیر پا گذاشته‌اند، مردم خود را به بردگی گرفته‌اند و تهدید به نابودی هر چیزی که برای آن زندگی کرده‌اند مبارزه می‌کنند.

فیلم نامه این سینمایی توسط نویسنده های مشهوری به اسم های جینا پرینس-بایتوود و دانا استیونز نوشته شد. در فیلم سینمایی زن پادشاه ۲۰۲۲ بازیگر های مشهوری به اسم های ویولا دیویس در نقش نانیسکا، لاشانا لینچ، جان بویگا در نقش پادشاه قزو، شیلا آتیم در نقش آمنزا، جردن بولگر و… به ایفای نقش پرداختند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar