صبا/ کارگردان فیلم سینمایی «استاد» به تهیه‌کنندگی بهروز افخمی از وضعیتی که این پروژه در آن قرار دارد٬ گفت.
 فیلم سینمایی «استاد» به کارگردانی عماد حسینی و تهیه‌کنندگی بهروز افخمی که به‌تازگی خبر صدور پروانه ساخت آن منتشر شده است و به‌زودی نیز مرحله پیش‌تولید را پشت سر  می‌گذارد و فیلمبرداری آن کلید می‌خورد٬ موضوعی اجتماعی خواهد داشت.
از این رو گفتگویی میان کارگردان این فیلم عماد حسینی و خبرنگار سینمایی صبا صورت گرفت. وی با بیان اینکه محوریت داستان این فیلم به یکی از موضوعات مهم چند سال اخیر می‌پردازد٬ توضیح داد: در حال حاضر قصد انتشار خلاصه‌ای از داستان این فیلمنامه را نداریم. همچنین گفتنی است که تولید این اثر در آخرین مراحل پیش‌تولید است و فیلمبرداری آن به زودی شروع خواهد شد.
او درباره انگیزه خود برای ساخت این اثر گفت: تامل در معنا٬ غایت هنر و نیز مسئولیت‌های یک هنرمند همیشه از دغدغه‌های ذهنی من در تمامی این سال‌های گذشته بوده است. یک هنرمند نمی‌تواند نسبت به مسائل مردم و جامعه‌ خود بی‌تفاوت باشد و از این رو این فیلم واکنشی نسبت به رویدادهای مهم جامعه‌مان به زبان هنر خواهد بود.
حسینی در پایان در پاسخ به این پرسش که فیلم سینمایی «استاد» چه زمانی حاضر خواهد شد٬ بیان کرد: در حال حاضر ما تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا این فیلم را آماده کنیم.
فیلمنامه‌ این اثر به صورت مشترک توسط پیام لاریان و عماد حسینی نوشته شده و برداشت آزادی از نمایشنامه «اولئانا» اثر دیوید ممت است.


به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar