آخرین خبر/ خیلی از فیلم‌ها هستند که نه خوب هستند، نه بد. بستگی دارد برای چه مخاطبی ساخته شده و چه هدفی را دنبال می‌کنند. یعنی قرار نیست برای موفقیت همه نوع مخاطبی را راضی نگه دارند بلکه کافی است مخاطبی که برای خود تعریف کرده را راضی کند تا به هدفش برسد. «گرتل و هانسل» یکی از این فیلم‌ها است. یک فانتزی خاص با ریتمی ملایم و داستانی مرموز که تا حدی به قصه آشنای قدیمی وفادار مانده است. فیلم در دقایقی ترسناک هم می‌شود اما دُز وحشتی که به مخاطب تزریق می‌کند را ثابت نگه می‌دارد تا حرف اصلی فیلم تباه نشود. با معرفی این فیلم همراه ما باشید...

روایتی تازه از قصه‌ای قدیمی

فیلم داستان یک خواهر و برادر است که در خانواده‌ای فقیر زندگی می‌کنند. (برای تماشا کلیک کنید) آن‌ها درصدد هستند به یک صومعه بروند یا کاری پیدا کنند تا به معیشت خانواده کمک کرده باشند، برای همین راهی یک جنگل تاریک می‌شوند که نیروهای شیطانی در انتظار آن‌هاست. از سویی با داستان یک دختر آشنا می‌شویم. دختری زیبا که درگیر یک بیماری است. پدر دخترک به سوی یک جادوگر با نیروهای شیطانی می‌رود تا برای نجات جان دخترش از او کمک بخواهد. اما شیطان هیچ‌وقت چیزی را به انسان نمی‌دهد مگر چیز با ارزشی را بگیرد... 

چرا ببینیم؟ چرا نبینیم؟

فیلم یک ترسناک خوش‌ریتم برای سرگرم شدن نیست. لحن خاصی دارد. یک طراحی صحنه شگفت‌انگیز که از داستان کم‌رمق فیلم جلو می‌زند. بستگی دارد چه نوع فیلمی را دوست داشته باشید. اگر اهل فیلم‌هایی هستید که با حوصله داستان را تعریف می‌کنند و پر از ارجاعات خاص هستند از فیلم خوش‌تان می‌آید. اما اگر دنبال یک داستان سرراست و سرگرم‌کننده هستید با فیلمی مواجه خواهید بود که شاید کسل‌کننده باشد. به‌نظر می‌رسد این فیلم لااقل در جذب مخاطب خاص خودش موفق باشد اما نه مخاطب عمومی.

>>> تماشای فیلم با دوبله اختصاصی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.

برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:


.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar