آخرین خبر/ فیلم‌‌های جاسوسی پر از معما و دلهره هستند، فیلم‌‌هایی که لحظه آخر ذهن مخاطب را وِل نمی‌‌کنند و در آخر هم با یک رودست جانانه عطش هیجان مخاطب را سیراب می‌‌کنند. فیلم‌‌هایی که جزئیات در آن‌‌ها حرف اول و آخر را می‌‌زند و مخاطب اگر یک لحظه غفلت کند قطعه‌‌ای از یک پازل بزرگ را از دست می‌‌دهد. «همه چاقوهای قدیمی» محصول 2022 به کارگردانی ینوس پدرسُن کارگردان سریال معروف «کارآگاه حقیقی» و با بازی کریس پاین خوش تیپ و تندی نیوتن بازیگر «وست ورلد» یکی از تازه‌‌ترین محصولات این ژانر است که با اقبال عمومی هم مواجه شده است. با نقد و معرفی این فیلم همراه ما باشید.

رازهای یک هواپیماربایی

یک هواپیماربایی پرجنجال منجر به مرگ همه سرنشینان توسط تروریست‌‌ها می‌‌شود. شهروندانی از آمریکا هم سرنشین هواپیما بودند. این فاجعه وقتی ابعاد بدتری برای سرویس جاسوسی آمریکا پیدا می‌‌کند که چند سال بعد مغز متفکر عملیات قبل از مرگش اعتراف می‌‌کند یک نفر از جاسوس‌‌های آمریکایی، اطلاعاتی را برای هدایت عملیات به آن‌‌ها داده است. دو افسر سابق سیا که زمانی دلداده هم بوده‌اند باید در یک شام زیبا و رویایی مقابل هم بنشینند و اطلاعات‌‌شان را تا کشف حقیقت با هم در میان بگذارند... (تماشای فیلم با زیرنویس فارسی)

یک جاسوسی اصیل

فیلم یک جاسوسی ترکیبی نیست که به‌‌زور اکشن مخاطب را جذب کند. پیچیدگی‌‌های داستانی و پرملات بودن فیلمنامه به کارگردان اجازه می‌‌دهد بار جذابیت را روی خود تنش‌‌های داستانی بگذارد تا اکشن و تعقیب و گریز. بازی‌‌های فوق‌‌العاده دو بازیگر اصلی، طراحی صحنه جالب، فیلمبرداری چشم‌‌نواز برخی از سکانس‌‌ها همگی از نقاط قوت فیلم است. اما فیلم ضعف‌‌هایی هم دارد. نگاه کلیشه‌‌ای و سطحی به بخش شرور داستان دارد، شخصیت‌‌های منفی را تحلیل نمی‌‌کند و ترجیح می‌‌دهد از ماموران آمریکایی قهرمانانی با نگاه انسانی بسازد. متاسفانه مقداری اسلام‌‌هراسی و ایرانی‌‌هراسی هم در فیلم می‌‌بینیم. اما به‌‌رغم این ضعف‌‌های مشهود نمی‌‌توان از خوش‌‌ساخت بودن آن صرف نظر کرد و اگر محتوا را نادیده بگیرید با فیلم سرگرم‌‌کننده‌‌ای طرف خواهید بود.

>>> تماشای فیلم با زیرنویس فارسی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.

برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید: .

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar