آخرین خبر/  کمدی و اکشن دو ژانر محبوب سینمادوستان هستند و وقتی با هم ترکیب شوند حسابی مخاطب را به وجد می‌آورند. از سال‌ها قبل، سینمای فرانسه با «کمدی اکشن»هایی مثل سری جذاب «تاکسی» در سینمای دنیا دلبری می‌کرد و به نوعی خاستگاه این نوع سینماست که بعداً حتی تا حدی در فرم و روایت مورد تقلید هالیوودی‌ها هم قرار گرفت. «بازداشت» محصول 2022 که با دوبله اختصاصی ارائه شده جدیدترین فیلم در این گونه جذاب سینمایی است که به معرفی آن می‌پردازیم.

دو رقیب عشقی

داستان در مورد دو پلیس در پاریس است که سال‌ها رفیق و همکار بودند اما بعد از یک رقابت عشقی با هم قهر کردند. یکی از آن‌ها یک باند بوکس زیرزمینی را نابود می‌کند اما هنگام عملیات وجهه پلیس را خراب می‌کند. برای همین همیشه یک فیلمبردار همراهش خواهد بود تا از رفتارهای مهربانانه‌اش لایو اینستاگرامی بگیرد. آن یکی هم نزول درجه داشته و همه همکارانش از شوخی‌های او گله دارند. به‌صورت کاملاً تصادفی این دو رفیق و رقیب قدیمی در یک پرونده پیچیده به هم می‌رسند و باید تلاش کنند با رفع دلخوری‌ها راز جنایت را حل کنند اما چالش‌های جالب و بامزه‌ای پیش روی آن‌ها است.... (تماشای فیلم با دوبله اختصاصی)

چرا ببینیم؟

فیلم یک داستان سرراست و جالب دارد و نیم‌دوجین شوخی بامزه و حال‌خوب کن. البته از همان دقایق اول تکلیف مخاطب را با میزان خشونت فیلم مشخص می‌کند چون در ارائه خشونت و زد و خورد کم نمی‌گذارد و ملاحظه‌ای ندارد، برای همین شاید فیلم مناسب اعضای کوچک‌تر خانواده نباشد. شخصیت‌ها ترکیب جالبی با هم دارند و از فرمول تکراری پلیس خِنگ و باهوش پیروی نمی‌کنند. در حقیقت با دو پلیس عجیب مواجهیم که رفتارشان در راستای سرگرم کردن مخاطب و غافلگیری برای داستان جالب است. فیلم ریتم و هیجان خوبی دارد و البته صرفاً سرگرم‌کننده است و قرار نیست محتوایش جدی و اثرگذار باشد.

>>> تماشای فیلم با دوبله اختصاصی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.

برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید: .

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar