میزان/ فیلم سینمایی «پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه» یکی دیگر از آثار کمپانی مارول است که اکران خود در سینما‌های جهان را از یازدهم ماه نوامبر سال ۲۰۲۲ آغاز خواهد کرد.

ساخت این فیلم سینمایی در سینمای هالیوود در حالی رقم خورد که بازیگر مطرح نسخه اول این فیلم «چادویک بوزمن» به طرز ناگهانی و به دلیل در ۴۳ سالگی به خاطر بیماری سرطان از دنیا رفت و باید دید خلا وی در نسخه جدید چگونه پر خواهد شد.

این فیلم بر اساس شخصیت پلنگ سیاه از شخصیت‌های کمیک مارول ساخته شده‌است و دنباله فیلم پلنگ سیاه و سی امین فیلم دنیای سینمایی مارول می‌باشد.

«پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه» به نویسندگی و کارگردانی رایان کوگلر ساخته شده و در آن لوپیتا نیونگو، دانای گوریرا، مارتین فریمن، لتیشیا رایت، وینستون دوک و آنجلا باست بازی می‌کنند.

واکاندا برای همیشه فیلمی دیگر از فاز چهارم مارول
پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه قرار بود در ۸ ژوئیه ۲۰۲۲ به عنوان بخشی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول ایالات متحده اکران شود اما با توجه به پاندمی کرونا اکران این فیلم سینمایی به یازدهم ماه نوامبر سال جاری موکول شد.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی «پلنگ سیاه: واکاندا تا ابد» آمده است: آتلانتیس و مردمانش در اثر مزبور معرفی می‌شوند. آن‌ها تمدن پیشرفته‌ای دارند، اما به دنبال ویبرانیوم هستند. از آنجایی هم که واکاندا علاقه‌ای به اشتراک گذاری فلز خود با دیگران ندارد، یک درگیری میان دو ملت شکل می‌گیرد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar