روزیاتو/ او یونگ سو، ستاره سریال کره ای محبوب Squid Game به اتهام آزار جنسی در کره جنوبی متهم شده است. این بازیگر ۷۸ ساله که نقش شخصیت اوه ایل را در سریال پرطرفدار نتفلیکس بازی می کرد، به آزار یک زن در سال ۲۰۱۷ متهم شده است.

بازیگر مشهور ۷۸ساله به آزار جنسی متهم شد

به گزارش خبرگزاری های کره جنوبی، یونگ سو هنگام بازجویی توسط مقامات، اتهامات علیه خود را رد کرد. این بازیگر که برای بازی در Squid Game برنده جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد، اصرار دارد که او فقط دست قربانی ادعایی خود را گرفته است. او گفت که از این زن عذرخواهی کرده است، اما افزود که این اعتراف به گناه نیست.

بازیگر مشهور ۷۸ساله به آزار جنسی متهم شد

یونگ سو توضیح داد: «من فقط دست او را گرفتم تا مسیر اطراف دریاچه را نشانش دهم. او گفت که این کار ناراحتش کرده است و من عذرخواهی کردم. اما این بدان معنا نیست که من اتهامات را قبول دارم.»
با این حال، دادستان اعلام کرد که آنها شواهدی را برای اثبات ادعای آزار و اذیت وی به دست آورده اند و پرونده یونگ سو به دادگاه می رود.
 

بازیگر مشهور ۷۸ساله به آزار جنسی متهم شد

شاکی او ابتدا در آذرماه سال گذشته شکایت خود را در خصوص آزار جنسی علیه یونگ سو مطرح کرد، اما این پرونده در ماه آوریل بسته شد. از آن زمان پس از درخواست قربانی، پرونده برای بررسی بیشتر، دوباره باز شد.

 

بازیگر مشهور ۷۸ساله به آزار جنسی متهم شد

یک مقام از دفتر دادستانی منطقه فاش کرد که هر آنچه رسانه های محلی در مورد این بازیگر کهنه کار گزارش داده اند در واقع خیلی هم نادرست نیست. وزارت فرهنگ کره اخیراً یک تبلیغ تلویزیونی دولتی را که یونگ سو در آن حضور داشت، پس از صدور کیفرخواست لغو کرد.

بازیگر مشهور ۷۸ساله به آزار جنسی متهم شد

یونگ سو که بیش از ۵۰ سال در کره جنوبی بازی کرده است، در نقش اوه ایل، پیرترین شرکت کننده بازی در سریال Squid Game که پربیننده ترین سریال نتفلیکس در تمام دوران شد، نقش مهمی را ایفا کرد. او همچنین در نقش شاه لیر در نمایش شکسپیر و همچنین سریال تلویزیونی کره جنوبی به نام «شکلات» ظاهر شده است.

بازیگر مشهور ۷۸ساله به آزار جنسی متهم شد

گفته می شود که فصل دوم بازی Squid Game در نتفلیکس در مراحل اولیه پیش تولید قرار دارد و انتظار می رود در سال ۲۰۲۴ پخش شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar