خراسان/ ساقی زینتی بازیگر «آزادی مشروط» تأکید می‌کند این سریال با موضوع مبارزه با کرونا، زمانی پخش می‌شود که کرونا دیگر دغدغه مردم نیست
  ساقی زینتی که مجموعه‌های خاطره‌انگیزی مانند «پس از باران»، «کوچه اقاقیا» و «مرد هزار چهره» را در تلویزیون و سریال پرمخاطب «شهرزاد» را در شبکه نمایش خانگی داشت، مدتی است با سریال «آزادی مشروط» به تلویزیون آمده و هرشب این مجموعه کمدی را از شبکه یک روی آنتن دارد. به بهانه پخش این سریال کمدی با این هنرپیشه باسابقه، درباره ایفای نقش در «آزادی مشروط» گفت‌وگوی کوتاهی داشته‌ایم که در ادامه می‌خوانید.
تجربه بازی در «آزادی مشروط»
سریال «آزادی مشروط» به دوران شیوع کرونا می‌پردازد و قصد دارد از طریق به تصویر کشیدن سختی‌ها و مشکلات آن روزها، فعالیت گروه‌های جهادی و زحمات کادر درمان را به نمایش بگذارد که همین مسئله ساقی زینتی را ترغیب به ایفای نقش در «آزادی مشروط» کرده است. زینتی در پاسخ به سوالی درباره جذابیت این مجموعه برای او به عنوان بازیگر می گوید: «مهم ترین جذابیت سریال، سوژه کرونا بود که دو سال روح و روان همه را درگیر کرده بود.» همچنین در پاسخ به سوالی درباره این موضوع که خاطره کرونا هنوز در ذهن مردم تازه است و در چنین شرایطی سریال چقدر شانس داشته که مورد توجه قرار بگیرد، اظهار می کند: «اگر بخواهیم با هم صادقانه و روراست صحبت کنیم، الان دیگر دغدغه مردم کرونا نیست! معیشت و مسائل دیگری است، اما در مجموع چون سریال طنز است، دیده شده است.»
همکاری با مسعوده ده‌نمکی
زینتی کیفیت شوخی‌های این سریال و همچنین کیفیت نمایش تصویر «واقعی» از شیوع کرونا در سریال را «معقول» و «متوسط» ارزیابی کرده است. این بازیگر که تا به حال در مجموعه‌هایی مانند «دارا و ندار»، «معراجی‌ها» و «دادستان»، تجربه کار با مسعود ده‌نمکی را داشته است، درباره این همکاری توضیح می‌دهد: «آقای ده‌نمکی شخص محترمی هستند، هروقت با ایشان کار کردم، امنیت مالی داشتم.» این بازیگر درباره همکاری با رضا عطاران در مجموعه «کوچه اقاقیا» گفت: «این همکاری بسیار عالی بود، اما دیگر قسمت نشد در خدمت‌شان باشم، الهی همیشه سلامت باشند.» زینتی علت موفقیت ساخته‌های این کارگردان را انتخاب بازیگران خوب می‌داند و در پاسخ به سوالی درباره این موضوع می‌گوید: «علتش انتخاب بازیگرانی است که در نقش کاراکترشان خوش درخشیدند.» وی درباره کم‌کاری پس از سریال «شهرزاد» و فعالیت در نمایش خانگی این طور توضیح می‌دهد: «آن‌قدر دست تهیه‌کننده «شهرزاد» سنگین بود که تا دو سال هیچ قراردادی نبستم! چند سریال در نمایش خانگی بازی کردم، اما از بد حادثه بین بزرگان پروژه‌ها مشکل پیش آمد و هنوز در مسیر پخش هستند. فعلا هم مشغول کاری نیستم. چند پروژه داشتم که به دلیل جریانات اخیر کشور، همه تعطیل شده اند.»

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar