تسنیم/ شبکه دو سیما امشب اپیزودی از مجموعه داستانی «یک لحظه دیرتر» را جایگزین سریالِ در حال پخش خود، کرد.
 شبکه دو به دلیل فرارسیدن ایام عزاداری حضرت زهرا(س) امشب سریالِ دیگری غیر از مجموعه طنزِ «جزر و مد»، درنظر گرفته است. در این سریال 30 قسمتی  نصرالله رادش، حمید لولایی، علی غریب، رضا فیاضی و ... در آن به ایفای نقش می‌پردازند به موضوعات متعددی همچون اشتغال، ازدواج جوانان، محیط زیست، خانواده، مشاغل زود بازده، کارآفرینی و......پرداخته می‌شود. 
امشب قسمت «بی‌بی» از مجموعه داستانی و اپیزودیک «یک لحظه دیرتر» به جای این مجموعه تلویزیونی روی آنتن می‌رود. این سریال به کارگردانی راما قویدل یک مجموعه اپیزودیک با درونمایه اجتماعی، اخلاقی در بستر دینی است و در هر قسمت مضمون و پیامی اخلاقی مورد توجه قرار می‌گیرد که در شب شهادت حضرت فاطمه (س) یک قسمت از این مجموعه به نام «بی‌بی» روانه آنتن خواهد شد.
در خلاصه داستان "بی بی" آمده: بی بی مشتاق سفر است اما بیماریش وخیم می‌شود. ذهن پسرش درگیر این مساله است و می‌خواهد راه حلی پیدا کند تا مادرش به آرزویش برسد... روح‌ا... کمانی، ملیحه نیکجومند، روح‌ا... مهرابی، فرامرز روشنایی، محمد حاج‌حسین، مهرآسا صمدی، سروش صحت و ... به ایفای نقش می‌پردازند.
"یک لحظه دیرتر" محصول گروه فیلم و سریال شبکه دو سیماست. امیرعباس کنی تهیه‌کنندگی این کار را برعهده دارد و فیلمنامه این کار توسط گروهی متشکل از؛ حامد افضلی، خسرو نجدی، مهدی کیا، فدیا نورایان و پیمان عباس تشکیل شده است.
بازپخش اپیزود «بی‌بی» بعد ساعت 30 دقیقه بامداد، 9:45 و 16:15 خواهد بود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar