ایسنا/ ویژه‌برنامه‌های «جام ۲۰۲۲ » و «جام ۲۲» که هر روز همزمان با پخش بازی‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با اجرای محمدرضا احمدی و محمدحسین میثاقی و همچنین رسول مجیدی از شبکه‌های سه و ورزش سیما روی آنتن می رفت، از این پس با تغییر زمان پخش در روزهایی که فوتبال پخش نمی‌شود، هر شب پخش زنده خواهند داشت.
در روزهای تعطیلی دیدارهای جام‌جهانی، پخش ویژه‌برنامه «جام ۲۰۲۲» هر شب در شبکه سه سیما ادامه خواهد داشت و این برنامه در این شب‌ها همچنان به آنالیز تیم‌های راه یافته به مرحله بالاتر این رویداد جهانی می‌پردازد.
بنابراین گزارش ویژه برنامه «جام ۲۰۲۲» با اجرای محمدرضا احمدی و محمدحسین میثاقی امشب و فردا شب (۱۶ و ۱۷ آذر ماه) ساعت ۲۲ و ۲۵ دقیقه روی آنتن خواهد رفت.
شبکه ورزش سیما نیز که پیش از آغاز جام جهانی ۲۰۲۲ فوتبال، پخش زودهنگام ویژه‌برنامه «جام ۲۲» را آغاز کرده بود، در طول روز به طور شناور در ساعات مختلف تاکنون روی آنتن رفته است. این ویژه برنامه نیز با اجرای رسول مجیدی در روزهایی که دیدارهای جام جهانی تعطیل است، روی آنتن خواهد رفت.
به گفته‌ پوریا ملک‌آبادی ـ تهیه کننده ـ شبکه ورزش سیما از این پس هر شب گفت‌وگویی با اهالی ورزش درباره‌ی جام جهانی خواهد داشت و اتفاقات و ترین ها را بررسی خواهد کرد.
بنابراین گزارش، ویژه برنامه «جام ۲۲» از امشب (۱۶ آذر ماه) از ساعت ۲۰ الی ۲۳ و ۳۰ دقیقه با دعوت از ورزشکاران و گزارشگران جام جهانی، اتفاقات جام جهانی بعد از یک هشتم نهایی را بررسی خواهد کرد.
تهیه‌کننده ویژه برنامه برنامه «جام ۲۲» همچنین از تدارک پخش دیدارهای رده‌بندی و فینال جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از شبکه ورزش به همراه رابط ناشنوایان خبر داد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar