آخرین خبر/ تیلور شریدان بعد از ساخت فیلم‌‌هایی مثل «سیکاریو»، «رودخانه ویند» و سریال موفق «یلو استون» که همگی در نقد لایه‌‌های کثیف جامعه بودند؛ منتظر فرصتی بود تا بهترین کارش را بسازد و این فرصت طلایی را پلتفرم یکی از معروف‌‌ترین کمپانی‌‌های فیلمسازی جهان در اختیار این کارگردان صاحب‌‌سبک قرار داد. پارامونت که با رونق پلتفرم‌‌هایی مثل نتفلیکس از غافله درآمدزایی در فضای مجازی با ساخت سریال عقب مانده بود روی سریال جدید شریدان سرمایه‌‌گذاری کرد تا یکی از افشاگرانه‌‌ترین سریال‌‌ها متولد شود یعنی «شهردار کینگستون». سریالی درباره کثیف‌‌ترین و باورنکردنی‌‌ترین تجارت در آمریکا. با معرفی این سریال همراه ما باشید.

تجارت زندان و زندانی

اشتباه نکنید، سریال درباره یک شهردار نیست، درباره شهری است که به‌‌خاطر داشتن زندان‌‌های زیاد و همین‌‌طور زندانی‌‌های فراوان از شهرهای مختلف آمریکا، تجارت عجیبی در آن شکل گرفت، تجارتی کثیف حول زندانیانی که درگیر بی‌‌عدالتی، فساد و نژادپرستی هستند. در این بین یک خانواده بانفوذ در شهر، سعی می‌‌کند در جایگاه یک دلال که دنبال پول هم هست، به این تجارت عجیب جنبه مثبتی بدهد و با اتفاقات تلخی که شکل می‌‌گیرد مقابله کند. دلالانی که طرف درست ماجرا را انتخاب می‌‌کنند تا از درگیری، خون‌‌ریزی، جنایت و بی‌‌عدالتی سیستماتیک بیشتر جلوگیری کنند و البته منافع مالی هم داشته باشند. در این سریال شهر کینگستون نمادی است از کلیت آمریکا با فرهنگ‌‌ها و نژادهای مختلف و قدرت حاکمی که همه‌‌چیز را در کنترل خودش دارد. تیلور شریدان با همان نگاه قدرتمند و جسارت همیشگی که در آثارش سراغ داریم مشکلات ساختاری جامعه را به‌‌چالش می‌‌کشد و از حقوق اقلیت‌‌های سیاه، یا افرادی می‌‌گوید که در مکانیزم جامعه حذف شده‌‌اند. سریال به‌‌خاطر داستان هشداردهنده، کارگردانی و اجرای قوی، حضور بازیگران شناخته شده مثل جرمی رنر و دیان وست مورد توجه قرار گرفته و از کاربران نمره بالای 8.4 را دریافت کرده است. این سریال جذاب را از لینک زیر تماشا کنید.

>>> تماشای سریال با زیرنویس فارسی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.
برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar