فیلم نیوز/ قسمت اول سریال «آکتور» با موسیقی مشهور «کجکی» از احمد ظاهر به پایان رسید؛ خواننده‌ای افغان که در دهه‌های 50 و 60 به عنوان مهمترین خواننده افغانستان شناخته می‌شد. اجرای این موسیقی توسط دو شخصیت اصلی و دوست افغانشانشان حال‌وهوای جالبی به این قسمت داد.

احمد ظاهر یکی از مشهورترین خواننده‌های افغان است که دهه پنجاه و شصت در ایران هم شهرت زیادی داشته. او 33 سال عمر کرده و جالب اینکه 33 آلبوم موسیقی منتشر کرده. «کجکی ابرویت نیش کژدم است» یکی از مشهورترین آنهاست. آهنگی که بارها توسط خواننده‌های ایرانی هم بازخوانی شده.
سریال «آکتور» در قسمت اول تمرکز زیادی روی وضعیت بد مالی دو شخصیت علی و مرتضی داشت. آنها دست به هرکاری می‌زدند که بتوانند پول جور کنند به بن‌بست می‌خوردند و مجبور می‌شدند قید سالن تئاتری که بسیار به آن علاقه داشتند را بزنند. در این بین یک پسر افغانستانی هم همراهی‌شان می‌کرد و حتی به آنها  پیشنهاد داد شب را نزد او بگذرانند و وسایلشان را به اتاق او ببرند.
وقتی در پایان قسمت اول مرتضی با یاس و ناامیدی تلفنش را جواب داد و فهمید برایشان کار جور شده، از خوشحالی دست به حرکت جالبی زد. موبایلش را مثل یک میکروفن گرفت جلوی صورتش و گفت از آنها تقاضا شده آهنگ احمد ظاهر را بخوانند و بعد سه نفری شروع کردند به خواندن «زیم‌ زیم‌ زیم….»
توجه به فضای فیلم و موقعیت‌های تلخی که از سر گذرانده بودند، این موسیقی حکم یک شیرینی و نوید شروع یک دوره خوش را می‌داد. گرچه به نظر می‌رسد تازه بعد از ورود به خانه ویلایی پایان قسمت اول، دردسرهایشان تازه شروع می‌شود.
انتشار این موسیقی و اشاره به اسم احمد ظاهر اتفاق جالبی بود که بعد از پس این قسمت با استقبال زیادی روبه‌رو شد.
«آکتور» به کارگردانی نیما جاویدی و بازی نوید محمدزاده، احمد مهرانفر، هستی مهدوی فر، هومن برق نورد، سها نیاستی، گلاره عباسی، هانیه توسلی، مهراوه شریفی نیا پنجشبه‌ها در پلتفرم‌های فیلیمو و نماوا منتشر می‌شود.


به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar