آخرین خبر/ بالاخره فیلم بعد از مدت‌ها انتظار نسخه دوم فیلم «پلنگ سیاه» با دوبله اختصاصی عرضه شد تا طرفداران سینمای ابرقهرمانی از یک اثرخوش‌ساخت دیگر در دنیای انتقام‌جویان مارول لذت ببرند. نسخه دوم این فیلم «پلنگ سیاه، واکاندا تا ابد» نام دارد که 4 سال بعد از فیلم موفق اول ساخته شد. در این فاصله چادویک نورمن بازیگر شخصیت پلنگ سیاه در اثر ابتلاء به سرطان روده بزرگ فوت کرد و برهمین اساس تغییراتی در نسخه دوم ایجاد شد که باعث می‌شود فیلم مستقل از قسمت اول باشد و برای همین اگر فیلم اول را ندیدید با خیال راحت می‌توانید دومی را تماشا کنید و از یک ابرقهرمانی متفاوت که از قضا به‌جای حجم زیادی از جلوه‌های ویژه، داستان جذاب و پرالتهابی دارد لذت ببرید.

به واکاندا خوش آمدید

فیلم درباره سرزمین عجیبی به نام واکاندا است که در محاصره کوه‌ها در دل آفریقا قرار دارد و تصور دنیا این است که با کشوری فقیر و عقب‌مانده مواجهند؛ درحالی‌که این کشور تنها منبع ویبرانیوم جهان است. ویبرانیوم عنصری کم‌یاب است که در اثر برخورد یک شهاب‌سنگ با سیاره زمین در دل واکاندا شکل گرفته. این عنصر شگفت‌انگیز باعث شده واکاندا پیشرفته‌ترین کشور جهان باشد و از آن‌جایی که همه دنیا از جمله فرانسه در طمع به‌دست آوردن منابع واکاندا هستند، این کشور رابطه‌اش را با دنیا قطع کرده. سازمان جاسوسی آمریکا اما به‌جای حمله به واکاندا، تصمیم می‌گیرد با کمک دستگاهی شگفت‌انگیز که یک دانش‌آموز نابغه طراحی‌اش کرده، بقیه منابع ویبرانیوم دنیا را کشف کند. اما مورد حمله انسان‌های شگفت‌انگیز قرار می‌گیرد. جنگ برسر این عنصر کمیاب بالا می‌گیرد و شاهدخت واکاندا در تلاش برای نجات دنیا و در امان نگهداشتن سرزمینش از یک بحران است و همین‌ها زمینه یک داستان جذاب و خاص را فراهم می‌کند که بقیه ابرقهرمانی‌های دیگر در زمینه فیلمنامه پیش‌رو تر است. بی‌دلیل نیست فیلم بودجه 250 میلیون دلاری و فروش حدود 850 میلیون دلاری داشته است. (تماشای فیلم با دوبله اختصاصی)

چرا ببینیم؟

حتی اگر به‌ فیلم‌های ابرقهرمانی علاقه‌ای ندارید در این اثر با یک فیلم علمی تخیلی جالب مواجهید که نمره 7.2 را از کاربران و امتیاز 71 درصد را از منتقدان گرفته است که برای یک فیلم در این ژانر که به‌طور معمول جدی گرفته نمی‌شوند امتیاز بسیار خوبی است. بد نیست بدانید ویبرانیوم در فیلم‌های دیگری مثل ولوورین و پنجه‌های معروفش، سپر کاپیتان آمریکا و شمشیر دد پول حضور داشته است. دوبله اختصاصی این فیلم به‌عهده صداپیشه‌های توانمندی مثل ابراهیم شفیعی، شروین قطعه‌ای و... بوده که به جای ستاره‌هایی مثل مارتین فریمن و وینستون داک صحبت کرده‌اند.

>>> تماشای فیلم با دوبله اختصاصی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.
برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:

.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar