آخرین خبر/ در این مطلب نگاهی داریم به سوژه ها و حواشی های داغ سینمایی در هفته ای که گذشت. این اخبار پربازدیدترین و مهمترین مطالب روزهای اخیر به انتخاب شما مخاطبین همیشه همراه آخرین خبر بوده است.
اخبار مهم جشنواره فجر:
اظهار نظر رضا کیانیان در مورد تحریم جشنواره فجر:
رضا کیانیان بازیگر سیمرغ‌دار فجر در گفت‌وگو با «فجر41» بیان کرد: «من جشنواره فیلم فجر را تحریم نمی کنم و معتقدم باید بگذارم کسانی که به جشنواره اعتقاد دارند آن را برگزار کنند. برخی نمی‌توانند مخالف خود را تحمل کنند ولی من می‌توانم مخالف خود را تحمل کنم. حتی اگر در قدرت باشم هم می‌توانم مخالف خود را تحمل کنم».

4 بازیگر پرکار زن در جشنواره فیلم فجر چهل و یکم
پانته‌آ پناهی‌ها، سارا بهرامی، نسیم ادبی و رویا تیموریان چهار بازیگر خانمی هستند که در چهل‌و‌یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در بیشترین فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

لقب توهین‌آمیزِ کیهان برای بازیگرانی که فجر را تحریم کردند
ستون گفت و شنود امروز روزنامه کیهان و توصیفی توهین‌آمیز از بازیگران سینما: 

الناز شاکردوست و سحر دولتشاهی به کاخ جشنواره فجر نیامدند
 نشست خبری فیلم یادگار جنوب در حالی آغاز شد که هیچ کدام از بازیگران فیلم در نشست شرکت نکردند!
وحید رهبانی، الناز شاکردوست، پژمان جمشیدی، مسعود کرامتی، ساناز سعیدی، سحر دولتشاهی و صابر ابر از بازیگران این فیلم هستند.

جذاب هفته:
ماجرای همبازی شدن هدیه حسینی نژاد با همسرش حسن معجونی در فیلم «استاد»
هدیه حسینی نژاد در گفتگو با ستاد خبری چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر گفت: «استاد» فیلمنامه خوبی داشت، بنابراین این فیلم، چه فیلم دهم این کارگردان بود چه فیلم اولشان، به خاطر فیلنامه خوب قطعا آن را می پذیرفتم و ایفای نقش در این فیلم، باب دلم بود.

اقدام عجیب هفته:
تصمیم غافلگیرکننده اسطوره سینمای ایران
علی نصیریان، بازیگر شناخته‌شده تاریخ هنرهای نمایشی ایران با انتشار نامه سرگشاده‌ای خطاب به دبیر جشنواره فجر خواستار حذف نامش از هر برنامه جشنواره فیلم فجر شد

جنجالی هفته:
افشاگری مجری ممنوع التصویر از مرگ علی انصاریانبه پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar