آخرین خبر/ یکی دو سالی است که سینمای اندونزی روی ریل پیشرفت قرار گرفته است. تقریبا شبیه کره جنوبی در 20 سال پیش که امروزه به یکی از قدرت‌های سینما و تلویزیون جهان تبدیل شده است. فیلم «چهار آدمکش خفن» محصول 2022 اندونزی در ژانر اکشن، کمدی، نمونه موفق جدیدی از این سینماست.

داستان چیه؟

فیلم در سنگاپور می‌گذرد. چهار آدمکش حرفه‌ای زیر نظر یک رئیس که پیرمرد مهربانی است، مامور از بین بردن افراد خلافکار هستند. این آدمکش‌های اجاره‌ای که نام گروه‌شان را چهار قهرمان گذاشته‌اند، در ازای دریافت پول، پروژه‌هایی را تمام می‌کنند که پلیس قادر به انجام آن‌ها نیست. رئیس این گروه پدر یک دختر جوان است که به تازگی افسر پلیس شده است. بعد از انجام آخرین پروژه، پیرمرد قصد بازنشستگی دارد تا بتواند بیشتر در کنار دخترش باشد. این اتفاق درست همزمان می‌شود با روزی که دخترش از دانشگاه افسری فارغ‌التحصیل می‌شود. ولی پیرمرد به مراسم نمی‌رسد. دختر که به شدت از دست پدر ناراحت است به خانه برمی‌گردد و با صحنه‌ای روبه‌رو می‌شود که زندگی‌اش را زیر و رو می‌کند... (برای تماشا کلیک کنید)

چرا باید ببینیم؟

فیلم از سکانس اول بیننده را به خود جذب می‌کند. بعد هم با یک سکانس زد و خورد خفن، قلاب را به طور کامل به بیننده وصل می‌کند. فیلم به خوبی توانسته همزمان با پیش بردن داستان جنایی، از عنصر کمدی برای جذب مخاطب استفاده کند و در کنارش با نمایش صحنه‌های بی‌نقص اکشن، طیف تماشاچی بیشتری را پای خود بنشاند. کیفیت رزم‌ها به گونه‌ای بالاست که انگار با یک فیلم هالیوودی یا هنگ‌کنگی روبه‌رو هستیم. یک فیلم شسته رفته و سرراست که قصدش سرگرم کردن بیننده است. فیلم که توسط نتفلیکس ساخته شده نشان می‌دهد اگر پول به اندازه کافی موجود باشد و کارگردان و نویسنده هم کار خودشان را بلد باشند، باید منتظر تماشای یک اثر جذاب و مفرح باشیم. همچنین از دوبله حرفه‌ای و بانمک فیلم هم نباید غافل شد. البته باید هشدار دهیم که تماشای بعضی صحنه‌ها به خاطر داشتن خشونت و خونریزی زیاد، شاید برای عده‌ای مناسب نباشد.

>>> تماشای فیلم چهار آدمکش خفن با دوبله اختصاصی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.
برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:


 

.

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar