آخرین خبر/ عادت کردیم طی سال‌های اخیر مهران مدیری را با یک سریال،  برنامه گفت‌وگو محور یا مثل سال گذشته مسابقه در نوروز ببینیم، اما همان‌طور که می‌دانید امسال مدیری برنامه‌ای ندارد؛ خب ما هم برای این‌که دل‌تان خیلی برای او و برنامه‌هایش تنگ نشود فصل چهارم «دورهمی» که در اوج فراگیری کرونا ضبط شده بود را برای شما آماده کردیم تا از لینک زیر یا با مراجعه به بخش «فیلم و سریال» آخرین تماشا کنید و لذت ببرید. (برای تماشای فصل 4 «دورهمی» کلیک کنید)

ویژگی‌های این فصل

طی این فصل مدیری با حذف آیتم نمایش ریتم برنامه را بالا برد؛ خودش استندآپ‌های جذابی داشت، بعد هم که میهمان‌ها می‌آمدند که هرکدام می‌توانستند برای بخشی از مخاطبان جذاب باشند، از محمد بحرانی صداپیشه جناب‌خان، تا گلاره عباسی بازیگر، بهناز جعفری، ریما رامین‌فر، امیر حسین آرمان و امید حاجیلی. در ضمن خبر خوب این‌که تماشای این برنامه و همه محتواهای موجود در بخش «فیلم و سریال» آخرین خبر با نِت تلفن همراه رایگان بوده و نیازی به اشتراک ندارد، فقط حجم مصرفی شما تمام بهاء خواهد بود.

>>> برای تماشای فصل 4 «دورهمی» کلیک کنید

اشتراک بخرید، پلی استیشین جایزه ببرید!
تماشای تمام آثار بخش «فیلم و سریال» آخرین خبر برای کاربران نت همراه رایگان بوده و نیازی به خرید اشتراک ندارید،؛ اما حجم مصرفی شما تمام بهاء خواهد بود. اما با خرید یک اشتراک چند امتیاز شامل شما می‌‌‌شود:

1- در قرعه‌‌‌کشی پلی استیشن و جوایز دیگر که 13 فروردین برگزار می‌‌‌شود شرکت خواهید کرد.
2- از تخفیفات ویژه اشتراک بهره مند می‌‌‌شوید.
3- حجم مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.
4- چند نفر همزمان و با چند دستگاه مختلف اعم از گوشی، تلویزیون هوشمند، تبلت و لپ‌‌‌تاپ می‌‌‌توانید با اینترنت نیم بهاء از یک اشتراک فیلم ببینید.
5- به آرشیوی از به‌‌‌روزترین فیلم و سریال‌‌‌ها با دوبله‌‌‌های اختصاصی برای کودکان، نوجوانان، بزرگسالان و... با سلیقه‌‌‌های مختلف دسترسی خواهید داشت. مانند:.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar