سی نما/ اولین تصویر از «برندی» در نقش «سیندرلا» رونمایی شد. دیزنی تصویری از این خواننده در محل فیلمبرداری «اولاد: ظهور رد» (Descendants: Rise of Red) منتشر کرده که «برندی» را ۲۶ سال پس از بازی در فیلم تلویزیونی «سیندرلا» سال ۱۹۹۷ نشان می‌دهد.

تصویری پربازدید از سیندرلایِ سیاه‌پوست را ببینید

«برندی» در آن فیلم مقابل «ویتنی هیوستون» این نقش را بازی کرده بود. «پائولو مونتالبان» که در فیلم سال ۱۹۹۷ نقش «پرنس چارمینگ» را بازی کرده بود. چارمینگ حالا پادشاه است و سیندرلا ملکه.

پاییز گذشته گزارش شده بود که «برندی» نقش سیندرلا را تکرار خواهد کرد. داستان فیلم حول محور شخصیت رد با بازی «کایلی کانترال»، دختر نوجوان و سرکش ملکه، کلویی با بازی «میا بیکر»، دختر ساده‌لوح سیندرلا و پرنس چارمینگ می‌چرخد. این دو باید در زمان سفر کنند و مانع نابودی قلمرو اورادان شوند.

تصویری پربازدید از سیندرلایِ سیاه‌پوست را ببینید

«ریتا اورا» در این فیلم نقش «ملکه قلب‌ها» را بازی می‌کند. «چاینا آن مک‌کلین» در نقش اوما، دختر اورسلا ساحره دریا، «مورگان دادلی» در نقش الا، نسخه جوان‌تر سیندرلا، و «ملانی پکسون» در نقش فرشته نجات دیگر بازیگران «ظهور رد» خواهند بود.

در سال ۲۰۱۵ فیلم «اولاد» با بازی «داو کامرون» و «سوفیا کارسون» را از کانال دیزنی پخش شد و بیش از ۶ میلیون بیننده داشت. دنباله‌های این فیلم در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۹ پخش شدند.

دیزنی+ تاریخ پخش «ظهور رد» به کارگردانی «جنیفر فانگ» و نویسندگی «دن فرای» و «راسل سامر» را اعلام نکرده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar