آخرین خبر/ تعطیلات نوروزی در کنار فرصت خوبی که بسیاری از ما تا سحر داریم و هوای خوب بهار، همه مجال شیرینی هستند برای تماشای فیلم‌های عاشقانه و حال‌خوب کن. بسته پیشنهادی ما فیلم‌های برتر سال‌های اخیر هستند که لینک تماشای هر کدام در انتهای معرفی‌ها آمده و می‌توانید با نت تلفن همراه، تبلت، حتی هادت اسپات روی لپ‌تاپ و تلویزیون هوشمند بدون نیاز به اشتراک تماشای‌شان کنید و لذت ببرید.

1-هدیه‌ای از تیفانی

«هدیه‌ای از تیفانی» داستان یک عشق کاملاً تصادفی است؛ مرد میان‌سالی که همسرش را از دست داده، همراه دخترش برای خرید حلقه ازدواج و خواستگاری از زن مورد علاقه‌اش به جواهرفروشی می‌رود؛ همزمان مرد جوانی برای خرید هدیه‌ای ارزان به همان فروشگاه می‌رود؛ ناغافل هدایا اشتباه می‌شود و در مسیر اصلاح این مشکل روابط عاطفی تازه‌ای شکل می‌گیرد. یک عاشقانه درجه یک با تعلیق زیاد و بازی‌های تماشایی.

>>> برای تماشای «هدیه‌ای از تیفانی» کلیک کنید

2-آخرین کریسمس

این فیلم با بازی «املیا کلارک» ستاره سریال جذاب «گیم آو ترونز» آن‌چنان به‌روز نیست اما داستان لطیف و خاصی دارد. یک درام پرکشش با پایان‌بندی خاص. داستان درباره دختر جوانی به‌نام کیت است که همیشه گند می‌زند. اما آشنایی او با تام سرآغاز یک عشق جذاب و در عین‌حال تغییر مسیر زندگی کیت است. تمام کسانی‌که فیلم را دیدند جذب پایان بندی خاصی شدند که در سینمای عاشقانه کمتر مشابهش را دیدیم.

>>> برای تماشای فیلم «آخرین کریسمس» کلیک کنید

3-یک متر و نیم فاصله

یک عاشقانه پرسوز درباره استلا و ویل. دختر و پسرجوانی که هر دو به سندرومی نادر مبتلا هستند. آن‌ها در بیمارستان با هم آشنا می‌شوند؛ اما مشکل این‌جاست که باید فاصله یک و نیم متری را رعایت کنند تا جان‌شان به‌خطر نیفتد. فیلم درامی قوی دارد و کمی برای تعطیلات غم‌انگیز است. اما شاید عاشقانه‌ترین فیلم این فهرست باشد.

>>> برای تماشای فیلم «یک متر و نیم فاصله» کلیک کنید

4-نقشه چیزهای کوچک عالی

عشق می‌تواند معجزه زندگی هرکسی باشد. اما برای دختر و پسر جوانی که در یک حلقه زمانی گیر کرده‌اند و هر روزشان دوباره تکرار می‌شود معجزه عشق می‌تواند کافی باشد؟ آن‌هم وقتی که هیچ وقت پیر نمی‌شوند و تنها کسانی هستند که می‌دانند روزها تکرار می‌شود. شخصیت‌های اصلی این عاشقانه فانتزی سعی می‌کنند به‌جای فرار از حلقه، از عشق با تهیه نقشه کاملی از چیزهای کوچک اما عالی لذت ببرند. این‌هم یک عاشقانه با چاشنی تخیل.

>>> برای تماشای «نقشه چیزهای کوچک عالی» کلیک کنید

5-بازی نفرت

عشق گاهی از نفرت سرچشمه می‌گیرد، مثل شخصیت‌های فیلم «بازی نفرت». لوسی و جاشوآ دو کارمند نمونه یک انتشاراتی بزرگ هستند. آن‌ها از هم متنفر هستند و نهایت تلاش‌شان را می‌کنند تا بهم ضد حال بزنند. وقتی یک موقعیت ارتقای شغلی شکل می‌گیرد رقابت آن‌ها بیشتر می‌شود و... اما عشق همیشه قدرتمندتر است.

>>> برای تماشای «بازی نفرت» کلیک کنید

5+1-خانه‌ای روی برکه

5 فیلم قبلی کمابیش فیلم‌های تازه و به‌روزی بودند، اما «خانه‌ای روی برکه» با بازی کیانو ریوز و ساندرا بولاک محصول 2006 است. اما وقتی پای بهار و تعطیلات و حال خوب میان باشد بد نیست یکی از بهترین عاشقانه‌های تاریخ سینما را هرچند کمی قدیمی باشد ببینیم. داستان درباره ساکنان یک خانه رویایی است که نامه‌هایی بهم می‌نویسند و کم کم عاشق هم می‌شوند. اما یک مشکل اساسی و عجیب سر راه رسیدن آن‌ها بهم وجود دارد که هیچ عاشق دیگری در تاریخ تجربه‌اش نکرده است.

>>> برای تماشای «خانه‌ای روی برکه» کلیک کنید

شما کدام فیلم را دیده‌اید؟ به این فهرست چه فیلمی را می‌شود اضافه کرد؟ 

  

  

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar