باشگاه خبرنگاران/ جاناتان میجرز، ستاره فیلم «کرید ۳» به جرم ضرب و شتم در شهر نیویورک دستگیر شد.
به نقل از ورایتی، «جاناتان میجرز»، ستاره فیلم «کرید ۳» (Creed III) روز شنبه در نیویورک به اتهام خشونت خانگی و ضرب و شتم پس از اختلاف با یک زن ۳۰ ساله دستگیر شد.
بر اساس بیانیه پلیس نیویورک، این زن به افسران گفت که مورد تعرض قرار گرفته و با جراحات جزئی در ناحیه سر و گردن به بیمارستان منتقل شده است.
یکی از نمایندگان میجرز این اتهامات را رد کرد.
سخنگوی میجرز در بیانیه‌ای به ورایتی گفت: او هیچ کار اشتباهی انجام نداده است. ما مشتاقانه منتظر پاک کردن نام او و شفاف‌سازی این موضوع هستیم.
بر اساس بیانیه پلیس، ماموران حوالی ساعت ۱۱:۱۴ این موضوع را به ایستگاه پلیس گزارش داده‌اند.

پلیس گفت: در تحقیقات اولیه مشخص شد که یک مرد ۳۳ ساله با یک زن ۳۰ ساله درگیر شده و قربانی به پلیس اطلاع داد که مورد تعرض قرار گرفته است و مأموران، مرد ۳۳ ساله را بدون حادثه بازداشت کردند و قربانی از ناحیه سر و گردن جراحات جزئی داشت و با وضعیت پایدار به بیمارستان منطقه منتقل شد.
در بیانیه پلیس چندین اتهام بالقوه ذکر شده است که خفه کردن، تعرض و آزار و اذیت از این جمله اتهامات بوده‌اند.
این بازیگر اخیراً در چند فیلم بزرگ استودیویی بازی کرده است. او نقش دامیان اندرسون را در «کرید ۳» در مقابل کارگردان و همبازی خود مایکل بی جردن بازی کرد.
 همچنین اخیراً او در فیلم مرد مورچه‌ای و زنبورک: کوآنتومانیا (Ant-Man and the Wasp: Quantumania) در نقش شخصیت شرور مارول، کانگ فاتح بازی کرده است.
آخرین تصویر او که در ابتدا در ساندنس نمایش داده شد، «مجله رویاها» نام دارد که توسط کمپانی سرچ‌لایت پیکچرز خریداری شده و قرار است در تاریخ ۸ دسامبر به سینما‌ها بیاید.
این بازیگر همچنین برای پیوستن به «Da Understudy» استودیو آمازون قرارداد امضا کرده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar