سینما دیلی/  فروش «فسیل» از ۲۰ میلیارد گذشت.  به گزارش سینمادیلی در شرایطی که با ترکیب فیلم‌های اکران نوروز کم‌تر کسی پیش‌بینی استقبال از این اکران را می‌کرد تا اینجا فیلم «فسیل» تبدیل به پدیده اکران سینماها شده و با دوازده روز اکران به ۲۰ میلیارد تومان فروش و ۴۱۰ هزار نفر مخاطب رسیده. فروشی حدود ده برابر دیگر فیلم‌ها که نشان می‌دهد تا اینجا این فیلم انتخاب اکثریت مخاطبان سینماها بوده.
 نکته جالب توجه اما گیشه روز گذشته این فیلم است که با ثبت ۷۹ هزار مخاطب بیشترین مخاطب روزانه یک فیلم بعد از کرونا را به نام خود ثبت کرد. «فسیل» همچنین با فروش ۳ میلیارد و ۷۹۰ میلیون تومان صاحب رکورد بیشترین فروش روزانه سینمای ایران شد که با توجه به افزایش قیمت بلیت در این سالها بارها جا به جا شده است.
 کمدی «فسیل» مانند دیگر فیلم‌های پرفروش این سالها یعنی «دینامیت» و «انفرادی» توسط ابراهیم عامریان تهیه شده با این تفاوت که این بار او بجای مسعود اطیابی با کارگردان جوانی به نام کریم امینی همکاری کرده همچنین بعد از «ایران برگر»، «رحمان ۱۴۰۰» و «سگ بند» یک فیلم پرفروش دیگر اکران نوروز در کارنامه بهرام افشاری ثبت شد.
داستان فیلم کمدی«فسیل» با بازی بهرام افشاری، الناز حبیبی، هادی کاظمی، الهه حصاری و... در دهه‌های پنجاه و شصت روایت می‌شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar