صبا/ برنامه «دست کی بالا» به مناسبت ولادت هشتمین گل بوستان امامت و ولایت امام رضا(ع)، چهارشنبه دهم خرداد روانه آنتن می‌شود.

در سالروز میلاد امام رضا(ع)، چهل و سومین قسمت برنامه «دست کی بالا» با موضوع «مهربانی» به بیان منقبت و فضایل امام رضا(ع) اختصاص خواهد داشت.
در این برنامه ضمن گرامیداشت ولادت امام رئوف، حضرت ثامن الحجج(ع)، پویشی با عنوان «منم رضام، عاشق امام رضام» برای پسرانی که نام یا پسوند نامشان «رضا» است برگزار می‌شود و پس از قرعه‌کشی جوایزی نیز به رسم یادبود به ایشان تقدیم خواهد شد.
همچنین بر اساس موضوع برنامه، نمایش‌های کوتاهی با حضور توتک و شربت (شخصیت‌های عروسکی برنامه) تقدیم نگاه کودکان شده و در بخش قصه‌گویی، گیتی خانم قصه ضامن آهو را به زبان کودکانه و با نگاهی متفاوت بیان خواهد کرد.

از دیگر بخش‌های این ویژه برنامه، حضور هیئت و گروه سرود ساقی کوثر است که در وصف امام رضا(ع) به همخوانی سرود خواهند پرداخت.
برنامه «دست کی بالا» کاری از گروه کودک و نوجوان به تهیه‌کنندگی سیدمحسن مناجاتی و کارگردانی داوود روستا، به مناسبت میلاد امام رضا(ع)، چهارشنبه ۱۰ خرداد ساعت ۱۵:۱۵ روانه آنتن شده و بازپخش آن، پنجشنبه ۱۱ خرداد ساعت ۱۵:۱۵ خواهد بود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar