آخرین خبر/ در این مطلب نگاهی داریم به سوژه ها و حواشی داغ سینمایی در هفته ای که گذشت. این اخبار پربازدیدترین و مهمترین مطالب روزهای اخیر به انتخاب شما مخاطبین همیشه همراه آخرین خبر بوده است.

اظهار نظر جنجالی:
رییس سازمان صداوسیما که در جمع دانشجویان دانشگاه امام صادق (ع) حاضر شده بود، سرانجام موضع خود در قبال عادل فردوسی‌پور ـ مجری سابق صداوسیما و برنامه «نود» ـ و همچنین برخی دیگر از هنرمندانی که رسانه ملی در این مدت با آنها قطع همکاری کرده است را بیان کرد.

تغییر عجیب هفته:
حضور مازیار لرستانی برای تماشای یک نمایش با تیپ و صدای مردانه

درخشش هفته:
در این هفته دوبازیگر جوان در بخش های ورزشی و نمایشی خوش درخشیدند

در میان بازیگران تازه‌وارد سینمای ایران هدی زین‌العابدین از معدود چهره‌هایی است که توانست محبوبیت میان تماشاگران عام سینمای ایران را تجربه کند
زین‌العابدین میان بازیگران جوان سینمای ایران یکی از شرقی‌ترین چهره‌ها را دارد. چهره او تماشاگر را به یاد زنان افسانه‌ای و اسطوره‌ای ایران زمین می‌اندازد. همین موضوع باعث شده تا زین‌العابدین بتواند طیف متنوعی از نقش‌های گوناگون را بدون هیچ مشکل خاصی بازی کند.

تینا آخوندتبار بازیگر ایرانی که مدت ۸ سال است در رشته بوکس زنان فعالیت دارد و تا کنون افتخارات و مقام های جهانی زیادی را کسب کرده است. در آخرین نبردش توانست با شکست حریف‌ هندی خود کمربند قهرمانى جهان(سازمان UBC ) را از آن خود کند. این بزرگ‌ترین افتخار تینا آخوندتبار بازیگر و ورزشکار ایرانی ست. 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar