خراسان/ بهنام تشکر، امیرحسین رستمی، مهران غفوریان، متین ستوده و امیرمهدی ژوله 5 چهره‌ای هستند که حضور پررنگی در مسابقه‌ها داشته‌اند.
از زمانی که تولید مسابقه در نمایش خانگی رونق گرفت، برنامه‌سازان سراغ چهره‌های شناخته‌شده رفتند تا از حضور آن‌ها در مسابقات مختلف استفاده کنند. ابتدا مسابقه‌هایی مانند «شام ایرانی» و «رالی ایرانی» میزبان بازیگران بودند و سپس فصل‌های مختلف «شب‌های مافیا»، نسخه‌های مشابه بازی مافیا و مسابقه‌های سرگرم‌کننده‌ای مانند «دست به مهره» و «تی ان تی» و «ناتو» با شرکت چهره‌های مشهور تولید شدند. اگر اسامی شرکت‌کنندگان این مسابقه‌ها را مرور کنیم به چند نام ثابت می‌رسیم که در این نوع برنامه‌ها حضور بسیار پررنگی دارند و به چهره‌های تکراری مسابقه‌ها تبدیل شده‌اند. به بهانه حضور مهران غفوریان در قسمت هفتم مسابقه «ناتو» که دوشنبه هفته جاری منتشر شد، درباره پنج چهره‌ای می‌خوانید که پای ثابت مسابقات نمایش خانگی هستند.
بهنام تشکر/ 6 مسابقه
یکی از چهره‌هایی که بیشترین حضور را در مسابقات نمایش خانگی دارد، بهنام تشکر است. این بازیگر، سال 99 که تولید مسابقه و برنامه در نمایش خانگی به اندازه امروز رواج نداشت، در فصل نهم «شام ایرانی» شرکت کرد و با شهاب عباسی، نصرا... رادش و هومن برق‌نورد هم‌گروه بود. تشکر که سابقه گردانندگی بازی مافیا را در تلویزیون داشت، به عنوان شرکت‌کننده در «شب‌های مافیا» حاضر شد و پس از آن در همه مشتقات مافیا یعنی «پدرخوانده» و «ارتش سری» نیز شرکت کرد. بهنام تشکر سابقه حضور در مسابقه «جوکر» و «ناتو» را نیز دارد و به این ترتیب در شش مسابقه نمایش خانگی شرکت کرده است.
امیرحسین رستمی/ 6 مسابقه
یکی از شرکت‌کنندگان ثابت مسابقات نمایش خانگی، امیرحسین رستمی است. او سال 98 با فصل دوم مسابقه «رالی ایرانی» دیده شد و پس از آن در «شب‌های مافیا» نیز شرکت کرد. رستمی هم جزو چهره‌های تکراری مسابقه‌های شبه مافیاست. او در جمع رقبای «پدرخوانده» و «ارتش سری» هم حاضر بود. این بازیگر نوروز امسال با مسابقه سرگرمی «دست به مهره» به نماوا آمد و یک ماه بعد با «ناتو» در فیلم‌نت حاضر بود. به این ترتیب انتشار «ارتش سری»، «دست به مهره» و «ناتو» با فاصله نه چندان زیاد، او را به یکی از چهره‌های تکراری این مسابقات تبدیل کرده است. فعلا خبری از حضور رستمی در فصل دوم مسابقه «پدرخوانده» نیست، اما با توجه به استقبال این بازیگر از پیشنهاد شرکت در مسابقات، هیچ بعید نیست در آینده او را در این مسابقه نیز ببینیم.

امیرمهدی ژوله/ 5 مسابقه
تا پیش از این که امیرمهدی ژوله به عنوان کمدین در «خندوانه» دیده شود، این نویسنده چهره چندان شناخته‌شده‌ای نزد عموم مخاطبان نبود و نامش بیشتر به عنوان فیلم نامه‌نویس آثار کمدی محبوب تلویزیون برای مخاطب، آشنا بود. ژوله پس از «خندوانه» به عنوان بازیگر نیز در نمایش خانگی، تلویزیون و سینما دیده شد و البته در مسابقات هم حضور فعالی داشت. ژوله در «شام ایرانی 7» به کارگردانی سعید ابوطالب شرکت داشت و با محمدرضا علیمردانی، محمد لقمانیان و مهدی کوشکی رقابت کرد. او همچنین پای ثابت مسابقه‌های مافیا بوده و تا به حال در «شب‌های مافیا»، «پدرخوانده» و «ارتش سری» حاضر بوده است. این بازیگر در مسابقه «جوکر» هم با کمدین‌ها رقابت کرد. اخبار غیررسمی از امیرمهدی ژوله نیز به عنوان شرکت‌کننده «پدرخوانده 2» نام برده‌اند. در این صورت تعداد مسابقه‌های نمایش خانگی کارنامه او به عدد 6 می‌رسد.
متین ستوده/ 5 مسابقه
یکی دیگر از چهره‌هایی که می‌توان از او به عنوان پای ثابت مسابقات نمایش خانگی نام برد، متین ستوده است. او با مسابقه «رالی ایرانی 2» رقابت با دیگر چهره‌ها در قالب بازی و سرگرمی را تجربه و پس از آن در «شب‌های مافیا» نیز حضور پیدا کرد. ستوده در مسابقه «ارتش سری» هم حاضر بود و تنها در «پدرخوانده» غیبت داشت. «ناتو» و «تی ان تی» دیگر مسابقه‌های کارنامه این بازیگر هستند. متین ستوده به تازگی با سه مسابقه «ارتش سری»، «ناتو» و پس از آن «تی ان تی» حضور پررنگی در نمایش خانگی داشته و جزو چهره‌های تکراری مسابقات محسوب می‌شود.
مهران غفوریان/ 5 مسابقه
مسابقه‌های نمایش خانگی کارنامه مهران غفوریان نشان می‌دهد این بازیگر شرکت‌کننده ثابت مسابقات مافیایی نیست، اما در عوض از مسابقات سرگرم‌کننده غافل نبوده است. مهران غفوریان پس از شرکت در مسابقه «شب‌های مافیا»، در «جوکر» شرکت کرد و به فینال نرسید. غفوریان به تازگی به پیشنهاد بیشتر مسابقه‌های نمایش خانگی جدید پاسخ مثبت داده و در رقابت «دست به مهره»، «تی ان تی» و «ناتو» حاضر بوده است. این بازیگر نوروز 1402 با «دست به مهره» به نمایش خانگی آمد و تنها حدود یک ماه بعد همراه یوسف صیادی در «تی ان تی» دیده شد. مهران غفوریان دوشنبه هفته جاری با قسمت هفتم «ناتو» دوباره به نمایش خانگی بازگشت تا همچنان در این مدیوم و مسابقه‌ها حاضر باشد.
نویسنده : مائده کاشیان

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar