آخرین خبر/ در دهمین قسمت از «ساعت به وقت قدس» دبیر کل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین به برنامه می آید.
در نخستین بخش از دهمین قسمت از این برنامه با حضور محمد شاهدی تحلیلگر مسائل خاورمیانه، مهم‌ترین اخبار و رویدادهای مرتبط با فلسطین مرور و تحلیل می‌شوند
آخرین بخش برنامه به گفتگو با سیدمجتبی ابطحی دبیر کل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین اختصاص دارد.
«ساعت به وقت فلسطین» با اجرای علی خلیلی و حامد نگارش و تهیه کنندگی و کارگردانی امیر تاجیک پنجشنبه 18 خرداد ساعت ۱۸:۱۵ از شبکه یک سیما پخش و جمعه 19 خرداد ساعت ۱۲:۳۰ بازپخش می‌شود.
به گزارش روابط عمومی برنامه، دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مهمان ویژه تازه‌ترین قسمت از برنامه تلویزیونی «ساعت به وقت قدس» شبکه یک سیما است.در نخستین بخش از دهمین قسمت از این برنامه با حضور محمد شاهدی تحلیلگر مسائل خاورمیانه، مهم‌ترین اخبار و رویدادهای مرتبط با فلسطین مرور و تحلیل می‌شوند.

در ادامه سوسن الهمه به بررسی داغ‌ترین‌های فضای مجازی می‌پردازد که سخنرانی شجاعانه دانشجوی یمنی در دانشگاه نیویورک و زخمی شدن چند اسرائیلی پس از مشاهده یک سوسک در رستوران از جمله آنهاست.

آخرین بخش برنامه به گفتگو با سیدمجتبی ابطحی دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین اختصاص دارد.

«ساعت به وقت فلسطین» با اجرای علی خلیلی و حامد نگارش و تهیه کنندگی و کارگردانی امیر تاجیک پنجشنبه ۱۸ خرداد ساعت ۱۸:۱۵ از شبکه یک سیما پخش و جمعه ۱۹ خرداد ساعت ۱۲:۳۰ بازپخش می‌شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar