تسنیم/ بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون از وضعیت رو به بهبود خود خبر داد و تأکید کرد که وخامتی ندارد و به زودی به صحنه تئاتر برخواهد گشت.
خبرهایی از بستری شدنِ اصغر سمسارزاده بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون در بیمارستان ایرانمهر تهران منتشر شده است. 
این هنرمند پیشکسوت در گفت‌وگویی این خبر را تأیید کرد اما این نکته را یادآور شد که حالش رو به بهبود است و بعد از یک هفته، لحظاتی پیش از بیمارستان مرخص شد. 
او همچنین به این نکته اشاره کرد: به بیماری کرونا مبتلا شدم و ریه‌ام را درگیر کرد. اما خوشبختانه پزشکان زحمت کشیدند و بعد از 7 روز، مرخص شدم و به زودی به صحنه تئاتر برخواهم گشت. 
به گفته این هنرمند، به دنبال اجرای چند شب پیش در پردیس موسیقی باغ کتاب دچار سرگیجه شده و پس از آن به بیمارستان منتقل شده بود.
او همچنین روی این نکته تأکید کرد برخی در فضای‌مجازی نوشته‌اند حال اصغر سمسارزاده خوب نیست، خوشبختانه حال و احوالم رو به بهبود و وضعیت خوبی دارم. 

سمسارزاده از اواخر سال گذشته تاکنون در نمایش «خانه سالمندان بانوان» با بهزاد محمدی اجرای تئاتر دارد و با بهبودی او دوباره به صحنه برمی‌گردد. البته همچنان برنامه «صبح جمعه با شما» را هم دارد و این روزها‌ سریال نمایش‌خانگی «دیو و ماه پیشونی» هم با بازی او در فضای پلتفرم‌ها پخش می‌شود. 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar