آخرین خبر/ مواد لازم برای ۴ نفر
نان تست۴ عدد
گوجه فرنگی۱ عدد
فلفل دلمه ای½ فلفل دلمه ای
کنسرو ذرت۲ قاشق غذاخوری
پنیر پیتزا۴ تا ۵ قاشق غذاخوری
سوسیس کوکتل۲ عدد
سس تند یا کچاپ۲ قاشق غذاخوری
نمک، فلفل سیاه و پودر آویشن به مقدار کافی
طرز تهیه اسنک هندی 
مرحله اول
برای تهیه اسنک هندی خوشمزه ابتدای کار کاور سوسیس ها را جدا می کنیم، سپس به صورت حلقه ای خرد می کنیم. در ادامه فلفل دلمه ای را می شوییم و دانه های درون آن را خارج می کنیم، سپس به صورت نگینی ریز خرد می کنیم.
 
مرحله دوم
حالا گوجه فرنگی را می شوییم، سپس همانند فلفل دلمه ای به صورت نگینی ریز خرد می کنیم. در ادامه سوسیس های حلقه ای را به همراه فلفل دلمه ای و گوجه فرنگی درون یک کاسه مناسب می ریزیم، سپس کنسرو ذرت را درون آبکش می ریزیم.
 
مرحله سوم
در این مرحله اجازه می دهیم آب اضافی ذرت کاملا خارج شود. در ادامه ذرت را به همراه پنیر پیتزا، نمک، فلفل سیاه، پودر آویشن و سس کچاپ درون کاسه حاوی مخلوط سوسیس و فلفل دلمه ای می ریزیم، سپس خوب مخلوط می کنیم تا مواد یکدست شود.
 
مرحله چهارم
حالا فر را روی حرارت ۲۰۰ درجه سانتی گراد قرار می دهیم، سپس اجازه می دهیم کاملا گرم شود. در ادامه درون سینی فر را با مقداری روغن چرب می کنیم، سپس نان های تست را درون آن قرار می دهیم و روی آن ها را با مقداری روغن یا کره چرب می کنیم.

مرحله پنجم
در این مرحله از مواد اسنک روی نان های تست می ریزیم. در ادامه سینی را درون فر قرار می دهیم، سپس اجازه می دهیم اسنک ها به مدت ۲۰ دقیقه درون فر بمانند تا پنیر پیتزا کاملا آب شود. در ادامه پس از گذشت این زمان اسنک ها را از فر خارج می کنیم.
 
مرحله ششم
حالا اسنک ها را به ۲ قسمت یکسان تقسیم می کنیم. در نبود فر درون یک تابه مناسب را با مقداری کمی روغن چرب می کنیم، سپس تابه را روی حرارت ملایم می گذاریم و اسنک ها را درون تابه قرار می دهیم و درب تابه را می بندیم.

مرحله هفتم
در نهایت اجازه می دهیم اسنک ها درون تابه بمانند تا پنیر پیتزا به طور کامل آب شود. در ادامه اسنک های هندی را درون ظرف مورد نظرمان قرار می دهیم، سپس به همراه سس کچاپ یا سس تند سرو می کنیم. نوش جان.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar