چی شی/ پاپس کیک یک نمونه کیک است که به شیوه های متفاوتی تزیین می شوند از آن برای عصرانه و تولد استفاده می شود. پاپس کیک را می توانید با کیک تولد ست کنید. 
پاپس کیک یک نمونه کیک است که به شیوه های متفاوتی تزیین می شوند از آن برای عصرانه و تولد استفاده می شود. پاپس کیک را می توانید با کیک تولد ست کنید.
مواد لازم پاپس کیک

خرده کیک به مقدار کافی
خامه صبحانه یا گاناش به مقدار کافی
شکلات تخته‌ای به مقدار کافی

طرز تهیه پاپس کیک

برای تهیه پاپس کیک خوشمزه در ابتدای کار خرده کیک‌ها را درون یک کاسه مناسب ریخته و مقداری خامه صبحانه به آن می‌افزاییم، سپس با لیسک به خوبی مخلوط می‌کنیم تا خمیری نرم و منسجم حاصل شود.

توجه داشته باشید خمیر بدست آمده شل یا سفت نباشد. حالا از خمیر به اندازه یک گردو درشت جدا کرده و در دست گرد می‌کنیم، سپس درون یک سینی مناسب را با کاغذ روغنی می‌پوشانیم و توپک‌ها را درون آن می‌گذاریم.

حالا سینی را درون فریزر می‌گذاریم تا توپک‌ها کاملا سفت شوند. در ادامه شکلات تخته‌ای را روی حرار بخار کتری بنماری می‌کنیم تا کاملا ذوب شود، سپس توپک‌ها را از فریزر خارج کرده و درون شکلات می‌غلطانیم.

در ادامه توپک‌های شکلاتی را مجددا درون سینی می‌چینیم و درون یخچال قرار می‌دهیم تا شکلات سفت شود. در نهایت پاپس کیک‌ها را با شکلات ذوب شده تزیین کرده و به همراه چای سرو می‌کنیم. نوش جان.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar