منودلیار/ داشتن ناخن های ساده و شیک یکی از نکته هایی است که می تواند در عین زیبایی و درخشش بدون جلب کردن توجه بیش از حد به ناخن های عروس، باعث کامل شدن استایلش بشود. در ادامه با هم برخی از بهترین پیشنهاد های لاک برای روز عروسی را بررسی می کنیم.
رنگ های بسیار روشن با پایه وانیلی که شبیه یک بیس (پایه) برای لاک های فرنچ هستند می تواند یک گزینه ایده آل باشد. می توانی برای اینکه این رنگ را از سادگی بیش از حدش خارج کنی، از یک نوار طلایی یا نقه ای برای وسط ناخن ها یا چند عدد نگین ظریف برای برخی از ناخن هایت استفاده کنی؛ اگر نه که همان کمرنگ و ساده خیلی هم شیک است.
رنگ های نود و به رنگ پوست که گاهی می تواند پایه کرم و گاهی پایه صورتی خیلی روشن یا چرک داشته باشد، گزینه بعدی است که بسایر برای عروس ها پیشنهاد می شود. برای مراسم های قبل از عروسی می توانی از تزیینات مرواریدی یا نگین دار بر روی ناخن هایت استفاده کنی که با لباس های کوتاه هم خیلی جذاب می شود اما پیشنهاد ما برای روز عروسی استفاده از این رنگ ها بدون زیورآلات اضافی است. زیرا دسته گل، حلقه و سرویس عروس به اندازه کافی دستان تو را زیبا می کند.
لاک کروم با رنگ های خیلی روشن هم کاملا استایل شیک و مناسب برای روز عروسی دارد که اگر طرفدار رنگ های براق، متفاوت بودن و در عین حال سادگی و شیک بودن هستی این گزینه می تواند برای تو ایده آل باشد.
استفاده از براق های اکلیل دار می تواند یک گزینه جذاب دیگر باشد که تا می توانی قدرت مانوور با آن ها داری. به عنوان مثال می توانی از آن در ترکیب با رنگ های مات و بسیار روشن استفاده کنی یا با رنگ های نود ترکیب کنی و یا از آن ها به عنوان خط های باریک برای طراحی روی رنگ های ساده و روشن استفاده کنی.
طرح سنگ مرمر با رگه های روشن کرم یا رزگلد هم می تواند برای برخی از سلیقه ها ایده آل و جذاب باشد.
آخرین پیشنهاد ما برای لاک ناخن عروس ها استفاده از یک پایه شیشه ای، روشن و هم رنگ ناخن هاست که می توانی یک فرنچ براق روی آن انجام بدهی. البته ناگفته نماند که خود گزینه فرنچ ساده و معمول هم همیشه جزو بهترین گزینه برای لاک عروس ها بوده است. برای فرنچ براق هم می توانی از سر ناخن ها یک رنگ اکلیلی و براق را انتخاب کنی و هر چه به وسط ناخن ها نزدیک می شوی تراکم اکلیل ها را کمتر و محو تر کنی.ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید