مجله دلگرم/ بسياري از خانم ها روي وسايل برقي خود از جمله ماشين لباسشويي کاور مي اندازند. ما در ادامه ايده هايي جذاب و خلاقانه براي تزئين اين نوع کاورها ارائه خواهيم داد. با ما باشيد.
براي تزيين کاور لباسشويي مي توانيد از وسايل ساده همچون پارچه هاي رنگي، روبان، نمد و ... استفاده کنيد و زيبايي را به خانه خود هديه کنيد.
چگونه کاور لباسشويي را تزيين کنيم ؟
1. تزيين کاور لباسشويي مدل پرده
شما عزيزان به راحتي مي توانيد ماشين لباسشويي خود را اندازه گرفته و به همان اندازه، پارچه هاي رنگي تهيه کنيد. پس از دوخت کاور براي دور لباسشويي، دو تکه پارچه با رنگي متفاوت به شکل مستطيل برش دهيد.
در اين مرحله از آموزش تزيين کاور لباسشويي، دور تا دور پارچه هاي مستطيلي را تور دوزي نماييد، سپس با پاپيون هاي تزييني وسط پارچه هاي مستطيلي را جمع کرده و ببنديد.

2. تزيين کاور پلاستيکي
اگر دوخت کاور برايتان مشکل است و از کاورهاي پلاستيکي آماده استفاده مي کنيد، مي توانيد با استفاده از نمد و يا پارچه هاي ساتن گل هاي زيبا درست کنيد و روي کاورتان بچسبانيد. همچنين مي توانيد از گل هاي روباني آماده براي اين کار نيز استفاده کنيد.

3. استفاده از پارچه هاي طرح دار براي تزئين کاور لباسشويي
بعضي از خانم ها دوست ندارند از کاورهايي استفاده کنند که به طور کامل روي لباسشويي را مي پوشاند. ما به آن ها ايده پارچه هاي طرح دار را پيشنهاد مي کنيم.
شما عزيزان به راحتي مي توانيد پارچه هاي طرح دار را به اندازه روي لباسشويي برش داده و از پاپيون و نوارهاي رنگي براي ديزاين آن استفاده کنيد. سپس مانند روميزي، روي ماشين لباسشويي خود پهن کنيد.
اميدواريم که از اين ايده ها براي تزئين کاور لباسشويي بهره کافي را برده باشيد و بتوانيد با کمترين هزينه و امکانات اين روکش هاي زيبا را درست کنيد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar