نمناک/ اگر ميخواهيد همسرتان عاشق شما شود بايد جنبه هاي زنانگي خود را تقويت کنيد و با آنها بيشتر آشنا شويد در اين قسمت توصيه هايي براي شکوفا کردن اين جنبه ها آورده ايم.اگر تصميم گرفته ايد که اين مقاله را بخوانيد حتماً مي خواهيد با جنبه زنانه خود بيشتر آشنا شويد، يعني آن جنبه هاي غير جسمي شما که باعث مي شود بيشتر حس زن يا دختر بودن به شما دست بدهد.

شوخ باشيد
بهترين آزمايش زن بودنتان شاد بودن و خنداندن است پس لازم نيست هميشه کامل و بي عيب و نقص رفتار کنيد . جدي گرفتن زندگي چندان زنانه نيست پس زياد لبخند بزنيد، شوخي هاي در حد شخصيت خودتان داشته باشيد و تفريح کنيد تا سلامت روحي در کنار سلامت جسمي داشته باشيد . براي زن بودن بايد با خودتان راحت باشيد و زندگي را زياد جدي نگيريد.

کمي آرايش کنيد
کمي آرايش صورت مانند زدن رژ لب هاي قرمز و صورتي و سايه هاي چشم خنثي کمک مي کند که زنانه تر به نظر برسيد اما بايد بدانيد هميشه نياز به آرايش نيست.

از زيورآلات استفاده کنيد
مي توانيد زيبايي خود را با استفاده ي درست از زيور آلات هماهنگ با لباستان بيش از پيش کنيد و ظاهري زيبا و زنانه به خود بخشيد همچنين براي زنانه تر شدن لباسهايتان مي توانيد ازبند، روبان، مرواريد، کمربند و امثال آن، استفاده کنيد.

راحت، شيک، و زنانه لباس بپوشيد
لباس انتخابي شما مي تواند در زنانگي تاثير گذار باشد پس هميشه لباسهايتان را با دقت خريد کنيد و چيزي را بخريد که به تنتان زيبا بنشيند. لزومي ندارد که لباسهايتان خيلي گران باشد شما مي توانيد با انتخاب لباس هاي ارزان تر اما باسليقه و شيک زيبا و زنانه به نظر برسيد اين انتخاب ها مي تواند شامل هر چيزي باشد:تاپ، دامن، روسري، کفش، شلوار، جوراب و از اين قبيل.

هميشه تميز و خوش بو باشيد
سعي کنيد هميشه تميز و خوش بو باشيد. به وضعيت لباس هايتان خوب توجه کنيدو در صورت نياز آنها را اتو بکشيد. مدل موهايتان بايد جذاب و زنانه باشد زيرا زنانه لباس پوشيدن و مرتب و آراسته بودن ارزش فردي شما را بالا مي برد.

بنشينيد و به زمان هايي فکر کنيد که واقعاً احساس زن بودن مي کرديد
اولين و مهمترين مرحله براي آشنايي با جنبه هاي زنانگي اين است که با خود بيانديشيد در زماني که واقعاً احساس زن بودن مي کرديد ، چه حسي داشتيد؟ چه لباسي پوشيده بوديد؟ چه مي کرديد؟ سپس آن لحظه ها را با جزئيات به خاطر آوريد چون درک شما از زن بودن را آشکار مي کند سپس روي آن جزئيات تمرکز کنيد و براي ايجاد دوباره آن وضعيت ها و حالت ها و آن حس در خودتان تلاش کنيد.

تفاوت بين زن بودن و دختر بودن را درک کنيد
دخترانه بودن حالتي جوانتر و مادي تراز زن بودن است اما تنها راه زن بودن نيست. شما مي توانيد با داشتن سن و سال بالا حس زنانگي در خود داشته باشيد چون قادريد هر کاري که اين حس را بيشتر به وجود مي آورد ، انجام دهيد.

هر سانتيمتر از بدنتان را دوست داشته باشيد
شکل زنانه بدنتان را دوست داشته باشيد زيرا بدنتان آن چيزي است که شما را به يک زن تبديل مي کند پس با چاقي زياد انحناهاي بدنتان را از بين نبريد. براي دوست داشتن بدنتان لازم است مراقب آن و سطح کلسترول بدنتان باشيد اما براي سالم ماندن لازم نيست که اندامي مانکن گونه داشته باشيد.

ظرافت ظاهري داشته باشيد
به خودتان بستگي دارد که ظاهرتان هم بخشي از زنانگي شما باشد يا خير اما در بسياري از جوامع زن ها خيلي بيشتر از مردها به ظاهر خود مي رسندو رسيدگي به ظاهر هم بخشي از زنانگيبه شمار مي رود. حرکات آرام و ظريف سبب مي شود بسياري از خانم احساس زنانگي بيشتري کنند اما بايد موقعيت را هم در نظر داشته باشند مثلا نبايد در يک مسابقه واليبال مانند اتاق خواب حرکت ظريف داشته باشند.

به خودتان اعتماد داشته باشيد.
يکي ديگر از مراحل مهم اعتماد به نفس داشتن است. اعتماد به نفس نه تنها باعث مي شود هم از نظر ذهني و هم جسمي زنانه تر به نظر برسيد بلکه سبب مي شود مستقل تر و برجسته تر هم ديده شويد.

 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar