نمناک/ خيلي از خانم ها هميشه از اين شکايت دارند که با مردي بي احساس زندگي مي کنند که هيچ درکي از ابراز عشق و محبت ندارد به طوري که هرگاه مي خواهند راجع به احساساتش با اوصحبت کنند همه چيز را به سخره مي گيرد و به ابرازاحساسات و عواطف، علاقه چنداني ندارد.
اين افراد معمولا قوي و کم حرف، موجوداتي فاقد احساسات هستند، کسي که نمي دانيد اصلا چيزي حس مي کند يا نه! اگر شما هم در زندگيتان با مردي زندگي مي کنيد که بيان احساسات عاطفي را نشانه ي ضعف مي داند اين بخش از نمناک مي تواند کمکتان کند بي محبتي شوهرتان را درمان کنيد و از زندگي با او بيشتر لذت ببريد.

شوهرتان مي تواند احساساتي شود به شرطي که...
متاسفانه عشق ورزيدن به همسر در همه مواقع نمي تواند او را تغيير دهد اما عشق مي تواند تا حدودي تاثير گذار باشد . بعضي اوقات مردها از لحاظ عاطفي بازتر و پذيراتر مي شوند، اما به اندازه اي که براي موفقيت در رابطه کافي باشد ، نيست.
برخي اوقات اين فرآيند طولاني است و شما چنان در آن موقع بسيار عصباني هستيد و مي پنداريد که عشق همسرتان ديگر به دردتان نمي خورد. گاهي اوقات زمان جدايي و ترک او، مي بينيد به طور ناگهاني عشقتان اثر کرده است و بالاخره همسرتان تغيير مي کند، اما شايد اين تغيير خيلي دير شده باشد.

اگر همسرتان مايل به تغيير باشد مي توان به او کمک کرد تا از لحاظ احساسي بازتر شود. عشق شما مي تواند تاثيرات فوق العاده اي روي زندگي يک مرد داشته باشد و مي تواند حمايت، امنيت، شوق و جراتي را که براي روبرويي با دنياي دروني احساساتش نياز دارد را به او بدهد. اما بايد تا خودش نخواهد، شما نمي توانيد کمکش کنيد.

با اين 3 قدم زندگي را سرشار از عشق کنيد
به نامزد يا همسرتان کتاب هايي که مختص مردها است را هديه بدهيد. از بزرگ ترين اشتباهات زنان اين است که براي رابطه خودشان بدون اطلاع نامزد يا همسرشان تصميمي مي گيرند آن را اجرا مي کنند.
آنچه همسرتان بدان فکرمي کند مي تواند مهم تر از از اين باشد که بياموزد چگونه بايد ارتباط خوبي برقرار کند يا آسيب پذيرتر باشد و با احساسات و عواطف خود تماس بيشتري داشته باشد. اگربدون آنکه همسرتان بداند درباره رابطه تان تصميم مي گيريد، نه تنها به او احترام نمي گذاريد، بلکه خود را دچار ياس، سرخوردگي و دلشکستگي مي کنيد.

قدم اول:
تصوير ذهني خود را درباره يک رابطه ايده آل و همسرتان را به او توضيح دهيد. در رابطه تان صريح و واضح با همسر خود صحبت کنيد و دقيق باشيد و از او بپرسيد که فکر مي کند فرد ايده آلي براي زندگي است.

قدم دوم:
از همسرتان بخواهيد که خواسته هاي خود را از يک رابطه ايده آل توضيح دهد اما تنها بگذاريد خودش نظراتش را بيان کند و از طرف او حرف نزنيد.

قدم سوم:
در مورد صحبت هايي که مي کند و اطلاعاتي که در اختيارتان مي گذارد فکر کنيد و به رفتار او دقت نماييد که آيا خصوصياتي که به دنبالش هستيد را از خود بروز مي دهد و يا تنها صحبت مي کند.

نکته مهم در مورد بي محبتي شوهر
عشق شما روي زندگي مردتان مي تواند تاثير گذار باشد و اگر او بخواهد شما مي توانيد به او کمک کنيد تا از لحاظ احساسي بازتر شود.

بگذاريد مردها به او بگويند چه کند
به نامزد يا همسرتان کتاب هايي که مختص مردان نوشته شده را هديه بدهيد. در اين زمينه سال هاي اخير کتاب هاي فوق العاده اي نوشته شده که نظرات زيادي را ازديدگاه مردها و درباره مردها ارائه مي دهد.
پس به يک کتابفروشي مراجعه کنيد و کتاب هاي روانشناسي را انتخاب کنيد که فکر مي کنيد، براي شوهرتان جالب تر است. بعد از خواندن آن کتاب ها نظر همسرتان را جويا شويد، ببينيد کدام بخش ها را براي درک بهتر او به شما پيشنهاد مي کند تا بخوانيد.


بدها و خوب ها در بهبود ارتباط
برخي اشتباهات کوچک سبب ايجاد سوء تفاهم مي شود که نه تنها رابطه شما را بهتر نمي کند بلکه سبب دوري شما از يکديگر مي شود. 


به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar