روزياتو/ بر اساس کتاب تازه مايکل کوهن وکيل شخصي سابق دونالد ترامپ، رييس جمهور ايالات متحده با بي تفاوتي نسبت به تهديد ملانيا براي ترک او به دليل خيانت هايش برخورد کرده، از ايوانکا، دخترش، براي وسوسه کردن و فريفتن مردان در قراردادهاي تجاري استفاده کرده، از ظاهر و اضافه وزن تيفاني انتقاد کرده و گفته که پسرش دونالد جونيور بدترين قوه قضاوت دنيا را دارد. کوهن در کتاب تازه خود با عنوان Disloyal ادعا کرده که وي مسئول حل و فصل خرابکاري ها و مشکلات رييس جمهور ايالات متحده بوده و از خيانت هاي متعدد وي به همسرش ملانيا باخبر است.

مايکل کوهن

وکيل شخصي سابق ترامپ مدعي است که موکل وي وقتي با واکنش تند ملانيا براي ترک او به دليل خيانت هايش مواجه شده با بي تفاوتي برخورد کرده و به ازدواج سوم خود به مثابه «تنها يک قرارداد تجاري ديگر» نگاه مي کند. کوهن مدعي است که ترامپ به وي چنين گفته است: «من هميشه مي توانم زن ديگري بگيرم. اين موضوع مشکلي براي من نيست. اگر مي خواهد برود بگذار برود». بر اساس ديگر جزييات اين کتاب، کوهن مدعي است که ترامپ با افتخار از اين حرف مي زده که از ايوانکا به عنوان تله عسلي براي پرت کردن حواس مردان در قراردادهايش استفاده مي کرده است زيرا آن ها «وقتي که او آن حوالي باشد آن ها نمي توانند درست فکر کنند».
وي همچنين مي گويد که ترامپ يکبار از پسرش، دونالد جونيور، به خاطر افشاي تصاوير شکار کردنش خشمگين شده و او را از دفتر خود بيرون انداخته و در صحبت با ايوانکا در مورد ظاهر ديگر دخترش تيفاني صحبت هاي انتقادي داشته است. کوهن براي بيش از يک دهه به عنوان وکيل شخصي دونالد ترامپ فعاليت کرده و به عنوان کار چاق کن جنجال هاي او را حل و فصل مي کرد، مردي که روزگاري گفته بود براي رييسش حاضر است گلوله هم بخورد. اما بعد از آنکه کوهن به دليل پرداخت ۱۳۰,۰۰۰ دلار به استورمي دانيلز ، ستاره فيلم هاي پورن به عنوان حق السکوت و پيش از رقابت هاي انتخاباتي سال ۲۰۱۶ دستگير شد، رابطه اين دو به هم خورد.

 دونالد ترامپ و استورمي دانيلز

بدنبال اين حادثه کوهن به دليل نقض قوانين مالي رقابت هاي انتخاباتي و ديگر جرايم به سه سال زندان محکوم شد اما تابستان امسال در حالي که يک سال از دوران زندانش گذشته بود آزاد شده و به دليل شيوع ويروس کرونا در حبس خانگي قرار گرفت. مايکل کوهن در کتاب خود با عنوان Disloyal: A Memoir: The True Story of the Former Personal Attorney to President Donald J. Trump مي نويسد که در سال ۲۰۰۷، همسر سابق جيل هارث، آرايشگر معروف، در مصاحبه با National Enquirer مدعي شده بود که او توسط دونالد ترامپ در سال ۱۹۹۳ مورد بدرفتاري جنسي و ارعاب قرار گرفته است.
کوهن بعدها بيانيه اي را امضا کرد که اين ادعا را نادرست دانسته و داستان نيز فراموش شد اما اين شايعه در دوران رياست جمهوري ترامپ بار ديگر مطرح شد. در مورد ماجراي استورمي دانيلز که در سال ۲۰۱۱ رسانه اي شد نيز به ادعاي کوهن، ترامپ به وي چنين گفته بود: «مطمئنم که قبول اين مسئله براي ملانيا ساده نخواهد بود. فراموش نکن که من با يک زن اهل اروپاي شرقي ازدواج کرده ام. آن ها وقتي پاي اينگونه مسائل به ميان مي آيد براحتي از کنارش عبور نخواهند کرد». همچنين کوهن مدعي است که پس از حل اين مشکل و دادن حق السکوت به دانيلز، ترامپ با نگاه به عکس وي اظهار تاسف کرده که چرا تهيه کنندگان برنامه The Apprentice (با مجري گري ترامپ) اين بازيگر فيلم هاي پورن را به برنامه دعوت نمي کنند: «مرد، او براي تعداد بينندگان فوق العاده خواهد بود،براي من خيلي خوب خواهد بود. البته اگر ملانيا بويي نبرد».

مايکل کوهن مدعي است که وي مي دانسته دونالد ترامپ زنان زيبا را به دفترش برده و به اجبار آن ها را مي بوسيده است. وي همچنين تصريح کرده که رييس جمهور ايالات متحده لپ زنان را کشيده و آن ها را به سمت خود کشيده و مي بوسيده است. کوهن مدعي شده که ديدگاه هاي ترامپ متعلق به عصر ديگري است و احترام به زنان را هيچوقت جدي نمي گرفته است: «اگر او هنگام خيانت ديده مي شد و ملانيا او را به ترک کردنش تهديد مي کرد، او اصلا از اين ماجرا ناراحت و غمگين نمي شد و من فکر مي کنم او [ملانيا] اين را مي دانست. [براي دونالد ترامپ] اين رابطه تنها يک قرارداد تجاري ديگر بود، به همين سادگي». کوهن همچنين به تنفر شديد و حسادت ترامپ به باراک اوباما، رييس جمهور سابق ايالات متحده گفته و مدعي شده او در اين جهان بيش از هر کسي از اوباما متنفر است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar