ني ني بان/ راه رفتن در حالي که پاي راست‌تان را جلو ميگذاريد به اين معناست که شما پسر داريد و اگر پاي چپ‌تان را اول جلو ميگذاريد يعني دختر داريد. اين نکته در برخي از کتب قديمي و افسانه‌اي هم آورده شده است.
بارداريد؟ دوست داريد گوشت گوزن و آهو بخوريد و درباره مسابقه‌هاي رزمي صحبت کنيد؟ پس احتمالا شما پسر حامله‌ايد. اگر هم موسيقي و رقص را ترجيح مي‌دهيد بچه دختر است. اگر به نظرتا خنده‌دار مي‌آيد بهتر است بدانيد براي زناني که قبل از دوران سونوگرافي زندگي ميکردند هيچ راهي جز اين حدسيات براي تشخيص جنسيت وجود نداشت بنابراين اگر شما هم به سونوگرافي دسترسي نداريد و ميخواهيد بفهميد دختر داريد يا پسر بايد چند راهي که به شما پيشنهاد ميکنيم امتحان کنيد.

به مدل راه رفتن دقت کنيد
راه رفتن در حالي که پاي راست‌تان را جلو ميگذاريد به اين معناست که شما پسر داريد و اگر پاي چپ‌تان را اول جلو ميگذاريد يعني دختر داريد. اين نکته در برخي از کتب قديمي و افسانه‌اي هم آورده شده است.

تست نمک بگيريد
گفته ميشود اگر زني باردار باشد و بخواهد بداند که فرزندش دختر است يا پسر، بهتر است نمک را در حالي که او خواب است و خبر ندارد روي سرش بريزيد. وقتي که بيدار شد توجه کنيد که او نام چه کسي را براي اولين بار ميگويد. اگر نام و نام خانوادگي يک مرد گفته شد فرزند پسر و اگر نام يک زن آورده شد، جنين دختر است.

از مادرتان بپرسيد
اگر زن بارداري ميخواهد جنسيت فرزندش را بداند بهتر است به خودش گوش کنيد. اگر او سوال کرد « فکر ميکني بچه‌ چي باشه؟ » و شما جواب داديد « يک پسر دوست داشتني» و او سرخ نشد مطمئنا او يک دختر دارد. شواهدي وجود دارد که زنان در مورد آنچه درونشان اتفاق مي‌افتد آگاهي دارند. يک مطالعه نشان داده زناني که هيچ دانشي از جنسيت نوزاد ندارند در ۷۱ درصد موارد درست حدس ميزنند.

زمان ويار را ثبت کنيد
يکي از باورهايي که نه تنها در زنان قديمي بلکه امروزه هم برآن باور دارند اين است که چگونگي و زمان ويار درباره جنسيت جنين اطلاعاتي مي‌دهد. شما زماني که دختر داريد در سه ماهه اول بيشتر بيمار مي‌شويد اما اگر پسر داشته باشيد بعد از سه ماهه اول درد را احساس خواهيد کرد. اگر شما بد ويار باشيد و تا پايان بارداري همچنان بيمار باشيد به احتمال زياد دختر داريد.

مرد چاق دختردار مي شود
با توجه به باورها اگر پدر در دوران بارداي زن اضافه وزن پيدا کند او صاحب دختر خواهد شد. جالب توجه اينکه محققان دانمارکي يک مطالعه از افرادي که ميخواهند صاحب فرزند شوند انجام دادند که در آن مشخص کرد مرداني که منتظر دختر هستند چاق ترند.

دختردارها شيريني دوست دارند؟
از آنجا که دختران به طور طبيعي شيرين هستند اگر دختر باردار باشيد علاقه‌تان به خوردن شيريني بيشتر ميشود. پسران در عوض از غذاهاي شور و ترش خوششان مي‌آيد.

حلقه ازدواج چطور مي‌چرخد؟
اگر از حلقه ازدواج‌تان به دليل تورم دست‌هاي‌تان استفاده نمي‌کنيد مي‌توانيد از آن براي تعيين جنسيت استفاده کنيد. کافي است يک حلقه طلا را روي شکم يک زن بارداري به حالت آويزان قرار دهيد. اگر به صورت دايره‌وار بچرخد بچه دختر است و اگر از يک طرف به طرف ديگر برود شما پسر داريد. اين هميشه درست نيست اما در ۵۰ درصد موارد درست است.

شکم چطور قرار دارد
مادر بارداري ميگفت: « زماني که پسرم را باردار بود تصميم گرفتن جنسيتش را تا زمان تولد نفهمم اما خيلي‌ها به من گفتند که ۱۲۱۲ميتوانند بفهمند که من چي باردارم.» با توجه به افسانه‌هاي قديمي اگر شکم شما رو به پايين باشد شما پسر داريد و اگر شکم رو به بالا باشد دختر داريد البته اين موضوع در حال حاضر شاخص خوبي نيست چون مشخص شده اندام شما، توده عضلاني‌تان و حتي اينکه در چه سالي باردار شده‌ايد در شکل شکم موثر است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar