نمناک/ خط چشم اساسي ترين لوازم آرايش خانم ها است که بيشترين تاثير را در زيبايي چهره ميگذارد اما بايد در خط چشم کشيدن حرفه اي باشيد تا بتوانيد خط چشم زيبا و بدون ايراد بکشيد. يکي از مشکلاتي که بعد از خط چشم زدن با آن مواجه ميشويد ريختن و پخش شدن خط چشم است که ظاهري نازيبا به شما ميدهد. براي جلوگيري از ريختن خط چشم نکته ها و روش هايي وجود دارد که باعث ميشود خط چشم مدت زمان بيشتري روي چشم هايتان بماند و نريزد.

خريدن خط چشم ارزان ممنوع
هرچقدر براي خريد خط چشم هزينه کنيد مي ارزد, خط چشم هاي برند معروف ماندگاري بيشتري دارند و پخش نميشوند. خط چشم هاي ارزان جنس هاي نامرغوبي دارند که طي مدت کوتاهي ميريزند.

خط چشم مدادي بزنيد
خط چشم هاي مدادي و ضد آب بهترين گزينه براي شما است که ميخواهيد خط چشم تان در مجالس و در مدت طولاني پاک نشود. خط چشم هاي مايع بيشتري احتما ريختن و پخش شدن را دارند.

 کانسيلر استفاده کنيد
کانسيلر در جلوگيري از ريختن خط چشم کمک بزرگي به شما ميکند, با استفاده از کانسيلر ميتوانيد مانع از ريختن خط چشم شويد و آرايش زيبايي در مجالس داشته باشيد.

با خط چشم سايه چشم هم بزنيد
از خط چشم به تنهايي استفاده نکنيد, سعي کنيد هميشه خط چشم را همراه با سايه چشم استفاده کنيد زيرا سايه چشم باعث ميشود خط چشم در جاي خود ثابت بماند و نريزد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar