نمناک/ خانم ها معمولا روزانه زماني را براي رسيدگي به ظاهر خود و آرايش کردن ميگذارند, اما برخي از خانم ها وقت زيادي براي آرايش کردن ندارند و يا از روي تنبلي نميتوانند زمان زيادي را براي آرايش کردن اختصاص دهند به همين دليل يک سري ترفند آرايشي برايتان جمع آوري کرده ايم که بتوانيد در کوتاه ترين زمان بهترين آرايش را داشته باشيد.

آرايش چشم در کمترين زمان
آرايش چشم معمولا زمان زيادي ميبرد و سخت است,اگر ميخواهيد ارايش چشم تان را سريع انجا م دهيد ميتوانيد از سايه هاي کرمي استفاده کنيد زيرا سايه هاي کرمي را ميتوانيد به راحتي با انگشت به پلک بالا و زير مژه هاي پايين بزنيد.

با قاشق سايه چشم بزنيد
اگر در زدن سايه چشم مشکل داريد و ميخواهيد رنگ سايه ها با هم ترکيب نشوند ميتوانيد از قاشق براي سايه زدن استفاده کنيد, قاشق را روي پلک تان بگذاريد و بالاي آن سايه بزنيد.

ريمل چشم به ابروها بزنيد
اگر ابروهايتان مشکي باشد ميتوانيد از ريمل چشم تان به ابروهايتان هم بزنيد با اين کار ابروهايتان حالت هاشور به خودش ميگيرد .

وازلين را جايگزين ريمل کنيد
هميشه براي اينکه مژه هاي زيبا و پرپشتي داشته باشيم از ريمل استفاده ميکنيم اما ميتوان وازلين را جايگزين ريمل کرد.کاري که بايد انجام دهيد اين است که مقداري وازلين به فرمژه تان بزنيد و مژه هايتان را به خوبي فر کنيد, ريمل مژه هايتان را مشکي تر ميکند و از ريزش مژه ها جلوگيري ميکند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar