دکوبوم/ طراحي اتاق نشيمن به دليل انجام فعاليت هاي مختلف و حيطه فعاليت هاي منزل و  پذيرايي از مهمانان تاثير زيادي بر فضا دارد اگر منزل داراي طراحي داخلي مدرن و جذابي در اتاق نشيمن باشد قطعا با تعريف و ستايش هاي فراواني توسط دوستان و آشنايان مواجه مي شويد و دليل اين موضوع به سبب تمرکز زياد و جلب توجه اين فضاي مرکزي در منزل مي باشد. در واقع اتاق نشيمن به گونه اي ويترين خانه ما محسوب مي شود و سبک اصلي دکوراسيون منزل را شکل مي دهد.

براي دکوراسيون نشيمن هايي با ابعاد کوچکتر پيشنهاد مي شود تا حد زيادي از شلوغي بيش از حد اين فضا پرهيز شود و با ايجاد فضايي باز و دلنشين در اتاق نشيمن و جريان يافتن انرژي با حذف لوازم اضافي و بي استفاده فضايي دلباز تر و زيباتري ايجاد نماييد تا علاوه بر راحتي و کاربرد مناسب تر در فضا رفت و آمدها نيز به خوبي ساماندهي شوند.
براي چيدمان دکوراسيون در اتاق نشيمن با متراژ کوچکتر بايستي  وسواس و هوشمندي بيشتري براي رسيدن به فضاي مطلوب به خرج دهيد تا رفت و آمدها و همنشيني اعضاي خانواده در آن مکاني ايده آل براي ايجاد حس آرامش و تبادل انرژي مثبت ميان اعضاي خانواده باشد. در ادامه با مشاهده دکوراسيون ۴۰ ايده تصويري در قالب يک ويديو از نشيمن هاي کوچکي که به زيبايي چيدمان شده اند با ما همراه باشيد…

 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar