نماد آخرین خبر
  1. جذاب ترین ها
دخترونه زنونه

ویژگی های لباس هماهنگ با پاییز

منبع
خراسان
بروزرسانی
ویژگی های لباس هماهنگ با پاییز

خراسان/ آيا مي‌دانيد لباس‌هاي رنگ کرم را در پاييز با چه رنگ‌هايي بايد هماهنگ کنيم؟
 همه چيز از لباس‌ها گرفته تا آرايش زنان و دکور منزل تحت تاثير رنگ‌هاي فصلي قرار مي‌گيرند. فصل پاييز موعد پوشيدن انواع لباس‌هاي زيباست. هرچند دورهمي‌هاي زنانه کم شده اما بعضي‌ها با ماسک زدن و رعايت فاصله اجتماعي در زمان کوتاه به ديدار عزيزان و دوستان‌شان مي روند. بنابراين ما براي شما پيشنهادهاي عالي در خصوص هماهنگ کردن لباس داريم تا بدون اين‌که بخواهيد لباس تازه اي بخريد در مهماني هاي زنانه با رعايت فاصله اجتماعي آراسته باشيد. براي هماهنگ کردن لباس‌هايتان با رنگ‌هاي فصل پاييز بايد به سه نکته مهم توجه کنيد: جنس لباس، رنگ لباس و نوع لباس. در ادامه، نکاتي در همين باره مطرح خواهد شد.
 
 جنس لباس
پارچه‌هاي مخمل کبريتي، چرم، جير،‌ پارچه‌هاي کتاني راه راه و زبر، مخمل، بافتني و کشباف، پارچه‌هايي که آستر دارند، خز و در نهايت پارچه‌هاي پشمي، پارچه‌هاي لباس‌هاي پاييزي هستند. پس به سراغ اين جنس‌ها هنگام انتخاب لباس برويد.
 رنگ لباس

رنگ‌ها در پاييز غوغا مي‌کنند پس شما هم در اين جشن رنگ طبيعت شرکت کنيد. رنگ‌هاي کرم، قهوه‌اي، سبز، زرد،  نارنجي و... مي‌تواند جزو انتخاب‌هاي شما در اين فصل باشد.
 نوع لباس
بلوزهاي يقه اسکي،‌ ژاکت کشباف،‌ عرق‌گير، شلوارهاي جين، شلوارهاي پارچه‌اي کمي ضخيم‌تر،‌ دستکش‌هاي چرمي يا موهر ظريف، چکمه‌هاي ساق بلند، بلوزهاي بلند دکمه دار، کت‌هاي ورزشي مناسب، جليقه و کت‌هاي کوتاه کمردار و کمربندهاي چرمي، کمد شما را پاييزي مي کنند.
 راهنماي هماهنگ کردن رنگ کرم در فصل پاييز
1- رنگ زرشکي و مشکي از زيباترين رنگ‌هايي هستند که مي‌توانيد آن‌ها را با رنگ کرم هماهنگ کنيد، ترکيب زرشکي و مشکي با رنگ کرم هماهنگي زيبا و جذابي را ايجاد مي‌کند و علاوه بر اين ظاهر شما آراسته تر از هميشه به نظر مي‌رسد.
2- رنگ سبز و آبي ملايم هم يکي ديگر از انواع رنگ‌هاي مناسب براي ترکيب با رنگ کرم محسوب مي‌شوند. ترکيب اين دو رنگ، به شدت چشم‌نواز و زيبا خواهند شد.
3- ترکيب رنگ کرم با رنگ‌هاي قهوه‌اي و سفيد هم مي‌تواند هماهنگي مناسبي را ايجاد کند. هماهنگ کردن  رنگ کرم و قهوه‌اي از انواع ترکيب هاي  زيبا براي لباس مجلسي زنانه و مدل مانتوي مجلسي و اسپرت است.
4- ترکيب رنگ کرم با رنگ‌هاي قرمز و صورتي هم  براي انواع پوشاک زنانه و دخترانه مي‌تواند ايده مناسب و قابل توجهي باشد و علاوه بر اين ترکيب اين رنگ‌ها در بين خانم‌هاي جوان، طرفداران زيادي دارد.
5- رنگ‌هاي خنثي از انواع رنگ‌هاي مناسب و زيبا براي هماهنگ کردن با رنگ کرم محسوب مي‌شوند و شما مي‌توانيد اين رنگ زيبا و پرطرفدار را با انواع رنگ‌هاي خنثي نظير سفيد، خاکستري و قهوه‌اي ست کنيد.
نويسنده : مارال مرادي | روزنامه‌نگار

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره