نماد آخرین خبر
  1. جذاب ترین ها
دخترونه زنونه

عروسی خودرویی، ایده خلاقانه برای مراسم ازدواج در روزهای کرونایی

منبع
روزياتو
بروزرسانی
عروسی خودرویی، ایده خلاقانه برای مراسم ازدواج در روزهای کرونایی

روزياتو/ يک زوج خلاق اولين عروسي خودرويي انگليس را براي دور زدن محدوديت هاي تعيين شده در خصوص تعداد مهمانان مراسم هاي عروسي در دوران کرونا برگزار کردند. ۲۵۰ مهمان عروسي اين زوج مراسم ازدواج آن ها را از داخل ماشين و از طريق يک صفحه نمايش بزرگ تماشا کردند.
اين عروس و داماد که روما پوپات و وينال پاتل نام دارند، بعد از آنکه با يکديگر پيمان زناشويي بستند، سوار بر يک خودروي زمين گلف در زميني در کنار محل برگزاري مراسم عقد خود براي دوستان و خانواده شان که مهمانان عروسي آن ها شده بودند، دست تکان دادند.
از مهمانان اين عروسي منحصر به فرد با يک سبد حاوي خوراکي هاي خوشمزه پذيرايي شد و ژل ضدعفوني کننده دست و کيسه زباله هم در اختيارشان قرار گرفت.
در طول اين عروسي هندي ۴ ساعته، مهمانان مي توانستند از يک وبسايت مشخص غذاي دلخواه خود را سفارش دهند و بايد تنها براي استفاده از دستشويي از خودروي خود خارج مي شدند.

اين ۲۵۰ نفر اما تنها مهمان مراسم عروسي روما و وينال نبودند. ۳۰۰ مهمان ديگر هم از سرتاسر دنيا به صورت اينترنتي و زنده شاهد مراسم ازدواج اين زوج خوش ذوق بودند.
طبق دستورالعمل تعيين شده از سوي دولت انگليس بيشتر از ۱۵ نفر اجازه ي حضور در مراسم هاي عروسي را ندارند.
مراسم عروسي روما و وينال ۳۰ ساله ابتدا قرار بود در ماه آوريل برگزار شود. اما با اجراي محدوديت هاي کرونايي در انگليس مجبور شدند مراسم ازدواج خود را تا ماه اکتبر به تعويق اندازند.
روما مي گويد او و همسرش در ابتدا متوجه وخامت اوضاع نشده بودند و به همين خاطر هنوز اميدوار بودند که بتوانند مراسم عروسي خود را در تاريخ ديگري با ۷۰۰ مهماني که در نظر داشتند برگزار کنند.
وقتي تعداد شرکت کنندگان مراسم هاي عروسي از سوي دولت به ۳۰ نفر محدود شد، اين فکر در ذهن روما و وينال جرقه زد که يک مراسم عروسي منحصر به فرد به سبک سينماهاي خودرويي برگزار کنند.

روما مي گويد خيلي از دوستان و اقوام شان به آن ها مي گفتند که دوست دارند تصاوير مراسم عروسي آن ها را در خانه ي خود تماشا کنند و اينگونه شد که اين زوج به فکر استفاده از يک صفحه نمايش بزرگ، به جاي محدود کردن تعداد مهمانان شان افتادند.
با اوج گيري دوباره ي شيوع کرونا در انگليس دولت اين کشور تعداد شرکت کنندگان مراسم هاي عروسي را محدود به ۱۵ نفر کرد.
روما مي گويد او و همسرش هر دو از خانواده اي پرجمعيت هستند، به همين خاطر طبق دستورالعمل جديد فقط مي توانستند پدر و مادر و خواهر و برادرها و مادربزرگ و پدربزرگ خود را به مراسم عروسي شان دعوت کنند. اما روما و وينال مي خواستند دوستان و اقوام ديگرشان هم در مراسم عروسي شان حضور داشته باشند.

مهمانان عروسي روما و وينال با آنکه تمام مدت در خودرو بودند اما همگي لباس مهماني به تن داشتند.
روما مي گويد: «وقتي پشت ماشين زمين گلف نشسته بوديم و از وسط زمين رد مي شديم تا براي مهمان هايمان دست تکان دهيم خيلي فضاي سوررئالي بود. آن ها برايمان بوق مي زدند و شادي مي کردند. خيلي شگفت انگيز بود.»

مهمانان مجازي عروسي روما و وينال از سرتاسر دنيا، از هند گرفته تا آمريکا و کانادا بودند.
روما مي گويد: «براي هر دوي ما روز خيلي شگفت انگيزي بود و از آن روز پيام ها و تماس هاي زيادي از طرف مهمان هايمان داشتيم که مي گفتند چقدر از اين تجربه لذت بردند و احساس کردند در آن نقش داشتند.»

«برايمان خيلي ارزش داشت که همه در مراسم عروسي مان بودند، گرچه به شکلي کمي متفاوت از آنچه در نظر داشتيم اتفاق افتاد. آن روز را هيچوقت فراموش نمي کنيم.»
«دل مان نمي خواست بگذاريم کوويد مانع ازدواج کردن مان شود.»
«مصمم بوديم که زندگي مان را ادامه دهيم و دست برنداريم و بهترين عروسي را براي خود برگزار کنيم.»

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره