ني ني سايت/ افراد مشهور نيز مانند ديگر والدين، خسته و تحت فشار هستند اما با اين حال عالي به نظر مي‌رسند. آن ها چگونه اين کار را مي‌کنند؟ بخوانيد و ترفندهايشان را بدزديد!

پذيراي موهايي با مراقبت کم باشيد
خيلي از افراد مشهور مانند کيتي هلمز موهايشان را بعد از زايمان کوتاه کردند. کن پيو، آرايشگر افراد مشهور، مي‌گويد: از مدل مو و رنگ مويي که نياز به مراقبت زياد دارد اجتناب کنيد. مدل مويي را پيدا کنيد که با جنس موهاي طبيعي‌تان همخواني داشته باشد تا راحت بتوانيد آن را بشوييد و مدل بدهيد. الان وقت خوبي براي موي بلند و مدلي نيست که مديريتش دشوار باشد.

روي پوست تمرکز کنيد، نه آرايش
مادرهاي مشهور به طور کلي از آرايش صرف نظر نمي‌کنند، آنها فقط مي‌دانند که چه چيزهايي ضروري هستند. با صرف نظر کردن از مرحله‌هاي اضافي مانند سايه زدن، دروقتتان صرفه‌جويي کنيد. سامانتا هريس، کمک مجري برنامه "رقص با ستارگان" و مادر جوزلين 7 ماهه عقيده دارد که چهره يک مادر تا وقتي که حلقه تيره دور چشمش پنهان باشد، شاداب و روشن است. او مي‌گويد: کمي کرم پودر کمک بزرگي به يکنواخت کردن رنگ پوست و پوشاندن لکه‌هاي ناشي از استرس مي‌کند.

حس تيپ زدنتان را از دست ندهيد
فينولا هيوز، مجري برنامه "چه شکلي شدم؟" مي‌گويد که عرق کردن بزرگترين دشمن است. آنها مي‌گويند که تو خسته شده‌اي و ديگر بريدي. لباس‌هاي واقعي بپوش. از ريختن آب دهان بچه و کرده بادام زميني روي لباست نترس. به هر حال اتفاق خواهد افتاد، پس بپذيرش.
البته ، دليل اينکه خيلي از مادر ها مرتبا عرق مي‌کنند اين است که آن ها هنوز سعي دارند وزنشان را کم کنند. تيم گان، مجري برنامه "پروژه راهروي مد" و " راهنماي تيم گان براي تيپ زدن" تاپ‌ها و لباس‌هايي را پيشنهاد مي‌دهد که از زير سينه گشاد مي‌شوند. او مي‌گويد: اين ظاهر به طور کلي براي اهيا مناسب جذاب است پس مي‌توانيد بدون اينکه خجالت بکشيد، مطابق مد  روز به نظر برسيد.

چيزهايي بپوشيد که به شما اعتماد به نفس مي‌دهد
هريس مي‌گويد جنيفر گارنر هميشه مرتب به نظر مي‌رسد. "او در شلوار جين و تي‌شرت واقعا قابل تحسين است". خيلي از مادرهاي مشهور به خاطر اينکه پول زيادي به طراحان بزرگ مي‌دهند خوشتيپ به نظر مي‌رسند که اکثر لباس‌هايشان هم مناسب است. اما شما مي‌توانيد تيپ تميز و شيکشان را به سادگي با خريدن يک شلوار جين، تقليد کنيد.  هريس مي‌گويد: اگر شلوار جيني را پيدا کرديد که بدنتان را جذاب نشان مي‌دهد، به هر قيمتي که شده بخريدش. سپس مي‌توانيد آن را با يک تي شرت ارزان قيمت از برند تارگت يا گپ ست کنيد.

يک رنگ باشيد
وقتي صبح ديوانه کننده است، يک راه ساده براي خوشتيپ به نظر رسيدن اين است که فقط يک رنگ را انتخاب کنيد و از سر تا پا همان يک رنگ را بپوشيد. براي بعضي از افراد مشهور اين يک قانون اساسي است: آنجلينا جولي رهبر اين قانون است. او مانند خيلي‌ها طرفدار رنگ مشکي است. هيوز هم مي‌گويد: مشکي، دوست شماست چون کثيفي را يا کم نشان مي‌دهد يا نشان نمي‌دهد.
اما شما مي‌توانيد رنگ خنثاي ديگري را هم براي کل لباس‌هايتان انتخاب کنيد. گان مي‌گويد: رنگ هاي تيره تر لاغر تر نشانتان مي‌دهند. هيوز هم مي‌افزايد: وقت کمتري براي شستنش لازم است. با يک بار شستن تميز مي‌شوند.

کيفي شيک بيندازيد
بسته‌هاي پوشک پيشرفت زيادي کرده‌اند و الان خيلي زيباتر از کيف نوزادتان هستند. گان مي‌گويد: يک کيف خوب و باب روز با کلي جيب روي قسمت بيروني‌اش براي دسترسي سريع به لوازم مورد نياز و بخش‌هاي زيپ‌دار دروني براي مرنب کردن وسايل ضروري را انتخاب کنيد.

روي يک کفش زيبا سرمايه‌گذاري کنيد
کفش‌هاي سفيد و بد ريخت تنيس تان را دور بيندازيد! به جايش کفشي تخت، رنگي و کلاسيک انتخاب کنيد. هريس مي‌گويد چيزي که پايتان مي‌کنيد خيلي مهم است، چون هميشه در حال راه رفتن هستيد و بايد براي غير منتظره‌ها آماده باشيد. يکي از دوستان معروف گان مي‌گويد که وقتي با بچه‌هايش بيرون است هميشه با کفش تخت ظاهر مي‌شود چون شما هيچ وقت نمي‌دانيد که چه زماني قرار است دنبال کودک کنجکاوتان بدويد.

يک عينک دودي باب روز بخريد
زدن عينک دودي بهترين راه براي پنهان کردن چشم‌هاي خسته است. پيوز پيشنهاد مي‌دهد که يک عينک دودي رنگ روشن انتخاب کنيد که با رنگ مو ها و تناژ پوستتان همخواني داشته باشد تا چهره تان شاداب تر به نظر برسد. لنز هاي صورتي رزي يا نارنجي پاييزي کل چهره تان را روشن مي کند. عينک دودي ها بدون در نظر گرفتن مدل و رنگشان، جزو لوازمي هستند افراد مشهور آن را مي ستايند. هيچ راهي بهتر از زدن يک عينک دودي براي پنهان کردن چشمان تشنه خواب نيست.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar