بیتوته/ آرایش روزانه یکی از دغدغه ها و مشکلات جدّی بعضی زنان است و معمولاً اکثر خانم‌ها موقع بیرون رفتن حتماً باید آرایش داشته باشند، پس باید آرایشی سبک و ملایم انتخاب کنید تا پوست و صورتتان آسیبی نبیند و به خطر نیفتد. بهتر است در آرایش های روزانه از آرایش غلیظ خودداری کنید و به طرف میکاپ ساده و طبیعی بروید.
در آرایش روزانه باید از لوازم آرایشی سبک که رنگ های ملایم دارند، استفاده کرد تا پوست اسیب نبیند و آرایش طبیعی باشد. زیرا این آرایش هرروز انجام می شود، بهتر است ساده و ملایم باشد تا سلامت پوست حفظ شود و حالت متعادل داشته باشد.
قبل از آرایش صورت خود لازم است آنرا از هر الودگی پاک کنید. هرروز دو بار صورت خود را بشویید، یک بار صبح ها و یک بار هم شب ها. هیچ کس دوست ندارد که پوست کثیفی داشته باشد و از طرفی پس از شستشو صورت حتماً از یک مرطوب کننده استفاده کنید تا از نرمی پوست خود لذت ببرید.

 نکات مهم آرایش روزانه
 آرایش ابرو
برای صرفه جوئی در وقت بهترین کار این است که همیشه خودتان با موچین ابروهایتان را تمیز کنید. برای این کار شکل اصلی ابرو را حفظ نموده و تنها موهای اضافه ای که در قسمت بالا و پایین درآمده اند را سریعا بردارید تا لازم نباشد هر هفته آرایشگاه بروید.
ابروها نقش پررنگی در زیباتر شدن صورت و آرایش آن دارند. با یک ریمل ابرو، خیلی زودتر میتوانید ابروهایی پر و جذاب داشته باشید. تارهای ابرو را با کمی ریمل ابرویی که رنگی نزدیک به رنگ ابروها دارد، رنگی و بولد کنید.

انتخاب کرم پودر مناسب
هر شخص باتوجه به نوع پوست خود و رنگ پوستش باید کرم پودر مطلوب برای خود انتخاب کند.
کرم پودر را بر روی صورت خود زده و ان را با اسفنج نمدار یا با نوک انگشتان خود به صورت ضربه ای روی پوست خویش پخش کنید.
سعی کنید از ماساژ دادن کرم پودر روی صورت خودداری کنید.

آرایش چشم ساده باشد
در آرایش روزانه بهتر است سایه چشم و خط چشم نزنید، قدری ریمل و مداد چشم کافی است. با یک ریمل خوب مژه ها را حسابی پرپشت و بلند کرده و با مداد چشم، خط روی مژه را از داخل پر کنید. البته در صورت تمایل میتوانید خط چشم بسیار نازک بکشید. استفاده روزانه از سایه، چشم را خسته و پلک را چروک می کند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar