خراسان/مهراد متولد 6/6/66 است و دوست ندارد که بیوگرافی‌اش به طور کامل در روزنامه چاپ شود. این اتفاق نشان می‌دهد که به تاریخ تولد خاص و جالبش افتخار نمی‌کند. با این حال، راضی می‌شود به چند سوال ما به صورت کوتاه پاسخ دهد که در ادامه خواهید خواند.
   حس خودتان نسبت به تاریخ تولدتان چیست؟
خودم تاریخ تولدم یعنی 6/6/66 را دوست دارم. دلیلش هم این است که کمتر فردی به صورت طبیعی، چنین شانسی را دارد که در چنین روزی به دنیا بیاید.
   آیا والدین‌تان می‌خواستند که شما دقیقا در این تاریخ به دنیا بیایید یا به صورت اتفاقی در 6/6/66 به دنیا آمدید؟
آن زمان والدین من وقت فکر کردن به این مسائل را نداشتند. پدرم از رزمنده‌های جنگ بوده و آن زمان اصلا کسی به فکرشم هم نمی‌رسیده که چنین مسئله‌ای، می‌تواند جذاب باشد.
   واکنش دیگران مثل دوستان، آشنایان و ... به تاریخ تولدتان چیست؟ آن را لاکچری می‌دانند؟
این موضوع لاکچری شدن تاریخ تولد از 8/8/88 شروع شد و تا قبل از آن، اصلا مورد توجه نبود. با این حال و به طور طبیعی، رند بودن تاریخ تولدم برای اطرافیانم و دیگران، جالب و جذاب است ولی این‌که واکنش خاصی داشته باشند یا بگویند چیز خاصی است، نه. فقط همه یادشان می‌ماند که تاریخ تولد من دقیقا چه زمانی است و به نظرم لاکچری نیست.
   به عنوان سوال آخر، آیا این تاریخ تولد تا حالا برای شما مزیت یا آسیبی هم داشته است؟
این تاریخ تولد رند و به قول امروزی‌ها لاکچری، تا الان هیچ مزیتی برایم نداشته و البته دردسرساز هم نشده است و بیشتر از هر چیزی فقط برای کل‌کل دوستانه خوب است! همین. به نظرم والدین عزیز هم اگر به زور برای به دنیا آمدن فرزندشان در تاریخ رند با به خطر انداختن جان نوزاد برنامه‌ریزی نکنند، قشنگ‌تر است چون هر چیزی طبیعی‌اش قشنگ است حتی تاریخ تولد.
 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar