ستاره/ براي ايجاد حس تازگي و تغيير ظاهر راهي بهتر از تغيير مدل مو وجود ندارد. وقتي زن ها مدل موهايشان را عوض مي کنند مردان بسيار دوست دارند؛ زيرا اين حالت به زن ظاهر تازه و جديدي مي بخشد! اگر شما آماده تغيير مدل موهاي خود هستيد ، اين هفت مدل موي زنانه جذاب را در نظر داشته باشيد زيرا مردان عاشق اين مدل موها هستند.

مردان عاشق اين مدل موها هستند
۱. مدل موي کلاسيک باب

جذابيت زنانه لزوما در موي بلند تا کمر نيست. مدل موي باب کلاسيک يکي از انواع مدل کوتاهي مو زنانه بسيار جذاب از گذشته تا کنون است که مي‌تواند تا شانه ها باشد، يا کمي بلندتر يا کوتاه‌تر. اين مدل را حتي مي‌توانيد به صورت نامتقارن (کوتاه و بلند) يا زاويه دار درآوريد و جذابيت مدل مويتان را بيشتر کنيد. اين مدل مو شما را بسيار جذاب و لوند نشان خواهد داد. 

۲. مدل مو گوجه اي


انواع مدل موي گوجه اي هم براي استايل‌هاي اسپرت و هم مجلسي کاربرد دارد و مردان عاشق اين مدل موها هستند. اين مدل موي بسته را مي توانيد با توجه به فرم صورت و لباس خود، در بالاي سر يا کمي پايين تر در پشت سر اجرا کنيد و استايلي زيبا و جذاب داشته باشيد.

۳. موي موج دار بلند


موي بلند موج دار بسيار رويايي است و مردان عاشق آن هستند. مدلي که ظرافت زنانه ي شما را دو چندان مي‌کند و براي تابستان يا هر زمان ديگر مي‌تواند مناسب باشد. براي ايجاد موج در موهايتان مي‌توانيد از يک سشوار و برس گرد بزرگ استفاده کنيد يا حتي موهايتان را در حالي که نم دارد درشت ببافيد و بعد باز کنيد. براي حجم دادن به آن مي‌توانيد کمي اسپري حجم دهنده يا شامپوي خشک اضافه کنيد.

۴. مدل مو بافت فرانسوي


يکي از مدل هاي بافت موي کلاسيک، بافت فرانسوي به شکل هاي مختلف است که به زنان معصوميت و زيبايي خاصي مي‌دهد و مردان عاشق اين مدل موها هستند. براي بافت آن مي‌توانيد موها را از جلو شروع به بافتن (از رو يا از زير) کنيد و هر بار يک شاخه به آن اضافه کنيد و در نهايت در پشت سر به صورت دم اسبي ببنديد. اين مدل بافت را مي‌توانيد دو طرفه، يکطرفه و يا روي جلوي سر امتحان کنيد. يک بافت ساده، اما يک مدل موي پيچيده و جذب کننده!

۵. فر ملايم و نرم


موي فر در صورتي که وز و خشک نباشد، از محبوب ترين مدل موهايي است که آقايان دوست دارند. حتما شما هم شعرهاي زيادي درباره جعد مو از شاعران عاشق خوانده ايد! مدل مويي که به زنان حس رهايي و زيبايي آزادانه اي مي‌دهد. با توجه به فرم صورت خود مي‌توانيد مدل هاي مختلفي از موي فر و مجعد درشت يا ريز را با اتوي مو، بيگودي و … ايجاد کنيد و ظرافت زنانه ي خود را به رخ بکشيد.

۶. موي دم اسبي شل


شايد باورتان نشود اما در نظر مردان زيبايي با سادگي همراه است و يک مدل ساده و طبيعي مثل موي دم اسبي نيز مي‌تواند شما را جذاب و رويايي نشان دهد. کافي است با اکسسوري هاي جذابي مثل گوشواره هاي حلقه اي ترکيب شوند. مدل هاي موي دم اسبي! بله مردان عاشق اين مدل موها هستند. چرا که بسيار زنانه اند و حس ظرافت، مهرباني و سادگي را القا مي‌کنند.

۷. شينيون شلخته


شينيون هاي عجيب و غريب که درست کردن آن ساعت ها وقت مي‌گيرد و در نهايت موهاي شما را مثل يک سبد حصيري خشک شده يا پارچه دانتل شق و رق نشان مي‌دهد کنار بگذاريد! پيچ و تاب دادن موها و گره زدن آنها در پشت سر مي‌تواند بسيار فريبنده باشد به شرطي که از حالت طبيعي خارج نشود و ظرافت و سادگي را حفظ کند. يک شينيون نامرتب و شلخته با شاخه هايي رها شده لابلاي موها چيزي است که شما را ماجراجو و جذاب نشان مي دهد و خواهيد ديد که مردان عاشق اين مدل موها هستند

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar