نمناک/ در دست گرفتن رگ خواب همسرتان کار سختي نيست براي ارتقا و تقويت سطح کيفيت روابط فردي و زناشويي خود رگ خواب همسرتان را به دست بياوريد.


توصيه هايي به مردان براي به دست آوردن رگ خواب همسر
زن و مرد اگر بتوانند رگ خواب يکديگر را بيابند ، زندگي آرام و عاشقانه اي را تجربه خواهند نمود . هر مردي دوست دارد به بهترين نحو زندگي زناشويي خود را مديريت کند تا بتواند زندگي خوبي براي خود و همسرش مهيا کند.

5 ترفند براي به دست آوردن رگ خواب همسر

بپذيريد با يکديگر متفاوت هستيد


اگر شما بپذيريد که با وجود داشتن تفاهماتي با همسرتان دو آدم متفاوت با سبک هاي زندگي و شيوه هاي متفاوت تربيتي هستيد ، راحت تر مي توانيد با همسرتان کنار آييد. همسر شما ويژگي هاي رفتاري متفاوتي دارد پس ممکن است رفتارهايي از خود بروز دهد که براي شما جذاب و جالب نباشد.

غرورش را نشکنيد

توانمندي، هوش و امکانات افراد با هم متفاوت است پس هيچگاه همسرتان را با فرد ديگري مقايسه نکنيد و حتي او را با مادر و يا خواهر خود نيز مقايسه نکنيد . او با خانواده شما متفاوت است و نمي تواند مانند خانواده شما رفتار کند.

اگر شما هميشه همسرتان را مقايسه کنيد اعتماد به نفس او را کاهش داده و از توانايي هايي او کاسته مي شود و نسبت به فردي که با او مقايسه شده به شدت احساس خشم و کينه از خود نشان مي دهد. با اين کار شما همسرتان را از خود دور مي سازيد.


همسرتان را تحسين کنيد

اگر يک زن خوب با اعتماد به نفس بالا که مي تواند در جامعه موقعيت اجتماعي خوبي داشته باشد ، مي خواهيد به تحسين او و بيان نقاط قوت، قدرت و مثبت او، بپردازيد تا او بر روي اين نقاط تمرکز کند و سبب رشد او شود. مطمئن باشيد چنين زن قوي هميشه پشت شما خواهد بود و در زمان سختي هاي زندگي شما را کمک مي کند.

مهارت هاي زندگي را بياموزيد

همه افراد چه زن و چه مرد نيازمند آموزش مهارت هاي زندگي هستند. علت برهم خوردن روابط بين زوج ها عدم آگاهي افراد و نبود ابزار و امکانات آموزشي است. پس به کلاس ها و کارگاه ها و سمينارها ي مرتبط با مهارت هاي ارتباطي، فردي و خانوادگي برويد و مهارت هاي خود را تقويت کنيد و سطح کيفيت روابط فردي و زناشويي خود را ارتقا دهيد.

عاشق همسرتان باشيد

براي داشتن يک زندگي مشترک موفق، بايد عاشق همسرتان بوده و شريک او در سختي ها و خوشي هاي زندگي باشيد چرا که خوشبختي در خانواده در گرو عشق بين زن و شوهر است.

در همه زندگي ها مشکلات وجود دارد اما مرد همچنان بايد عاشق همسر خود باشد و عشق خود را به او ابزار کند تا بتواند دل همسر خود را به دست آورد. شما از طريق اداي کلماتي چون تشکر و سپاسگزاري، خريد هديه و غافلگير کردن همسر با يک شاخه گل يا حتي کمک در انجام کارهاي خانه مي توانيد عشقتان را به همسر خود نشان دهيد.

 

به او امنيت خاطر بدهيد


خانم ها به علت ترس هاي دروني خود مانند ترس تنها شدن ، ترس از جذاب نبودن ،ترس از محبوبيت نداشتن و ... به چيز هايي که از نظر مردان معمولي است گير مي دهند و غر مي زنند.

پس اگر به فکر راه فراري براي نجات از غر زدن همسرتان هستيد ، به جاي دور شدن از همسرتان چند لحظه او را بغل کنيد و به او امنيت خاطر بدهيد که هيچ کس نمي تواند در زندگي جاي او را براي شما بگيرد.

به او توجه کنيد


براي به دست آوردن دل يک بانو در جمع هاي دوستانه و مهماني ها او را ناديده نگيريد بلکه به او توجه نماييد . اگر نمي توانيد در جمع به همسرتان ابراز علاقه کنيد ، به او نگاه کرده و لبخند گرمي نثارش کنيد و رفتاري مانند يک نجيب زاده داشته باشيد . براي او در را باز کنيد ، دستانش را در دست بگيريد و با ادب و احترام با همسر خود برخورد نماييد.

آرامش بخش خانه باشيد

زن و مرد بعد از ازدواج تنها تکيه گاه و سنگ صبور يکديگر هستند . اجازه دهيد همسرتان با شما حرف بزند تا بتواند خود را تخليه کند زيرا خانم ها از طريق صحبت احساسات خود را بروز مي دهند. اگر همسرتان براي همدردي به سوي شما آمده است پس به حرف هايش گوش کنيد و او را آرام نماييد تا آرامش به شما و زندگيتان روي آورد.

 

به ظاهر او توجه کنيد

به دست آوردن رگ خواب يک بانو زياد هم سخت نيست بلکه بهتر است کمي به او توجه کنيد . گاهي خانم ها تغييراتي در ظاهرشان به وجود مي آورند که در نظر همسر خود جذاب تر به نظر برسند اما مردها از خود واکنشي نشان نمي دهند و کاملا بي تفاوت هستند.

اگر مي خواهيد همسرتان را خوشحال کنيد بهتر است کمي حواستان را جمع کنيد تا متوجه تغييرات او مانند پوشيدن لباس نو ، آرايش ، تغيير رنگ موها شويد.

شيوه نفوذ در دل همسر خود را بشناسيد

همه زنان نفوذ پذيرند و براي به دست آوردن قلب زن نياز نيست که رفتار هاي خارق العاده انجام دهيد؛ فقط کافي است به او توجه کنيد و سعي کنيد شيوه نفوذ در دل همسر خود را بشناسيد و خواسته کوچک همسرتان را برطرف کنيد تا زندگيتان سرشار از عشق و ارامش باشد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar