بيتوته/ ست هودي با شلوار يک ست دخترانه زيبا و راحت است که ميشود در اغلب جاها چه پارک و باشگاه و چه در مسافرت و حتي در خانه از آن استفاده کرد. 
شايد تصور کنيد که استفاده از هودي مختص به زمستان است ولي انواع هودي ها با پارچه هاي نازک براي فصل بهار و پاييز هم به بازار آمده است. ست هودي با شلوار يک ست دخترانه زيبا و راحت است که ميشود در اغلب جاها چه پارک و باشگاه و چه در مسافرت و حتي در خانه از آن استفاده کرد. ست کردن لباس ها اگر با دقت انجام شود تاثير بسيار زيادي بر جذابيت ظاهري و خوش پوش شدن شما مي گذارد.  ست هودي و شلوار يکي از پرطرفدار ترين استايل ها به خصوص براي پاييز است که استايلي اسپرت و شيک براي شما به ارمغان مي آورد. 

هودي چيست؟
اسم هودي از کلمه انگليسي باشلق يا کلاه نوک تيز کشيشان ( به انگليسي : hood ) گرفته شده است. هودي در واقع همان سوئيشرت جلو بسته است، بدون زيپ و دکمه که معمولا يک جيب يک سرده جلوي لباس دارد. اغلب طرفداران پوشيدن هودي جوانان و نوجوانان هستند که تمايل زيادي به تيپ اسپرت و راحت دارند. 
به طور کلي ميتوان گفت هودي را با هر چيزي ميتوانيد بپوشيد و البته از آن جايي که هودي جزو لباس هاي راحت و آزاد محسوب مي شود بنابراين بهتر است شلواري که با آن ست ميکنيد هم راحت و آزاد باشد البته استفاده از شلوارهاي جين اسکيني به همراه هودي هم بسيار رايج است.
با پوشيدن ست هودي و شلوار ميتونيد يک استايل خاص و کژوال و از سويي شيک و راحت داشته باشيد. 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar