بيتوته/ يکي از ترفندهايي که زنان براي جلب مرد مورد علاقه شان انجام ميدهند بي محلي کردن است ولي بعد از ازدواج بي محلي کردن به مردان ميتواند آسيب جدي به رابطه عاشقانه تان  وارد کند. 
رابطه بين زن و شوهر در ازدواج بسيار پيچيده است و کوچکترين بي سياستي و بي دقتي ميتواند منجر به آسيب هاي جدي در  رابطه بين زوجين شود. يکي از مشکلاتي که ممکن است ناخواسته در رابطه بين زوجين پيش آيد کم محلي کردن به يکديگر است که ما در اين مقاله ميخواهيم عوارض کم محلي کردن به مردان در ازدواج و تاثيرمخربي که ميتواند بر رابطه شما داشته باشد را مورد بررسي قرار دهيم .
مردان با وجودي که بيان نمي کنند ولي مانند زنان نياز به توجه و محبت و احساس خواستني بودن ، دارند به خصوص از سوي همسر ، از آنجا که مردان عادت به گلايه ندارند، بي توجهي هاي شما را به رويتان  نمي آورند و زماني به خودتان مي آييد که کار از کار گذشته است. 
هر زني قبل از ورود به يک رابطه احساسي بايد هنر برقراري رابطه را بياموزد شايد در پس زمينه ذهنتان تصور ميکنيد که کم محلي کردن به مردان ميتواند باعث جذب آن ها شود که البته کاملا درست  است ولي اين کم محلي کردن مربوط به قبل از شروع رابطه احساسي و متعهدانه است ، زماني که يک مرد سعي در بدست آوردن دل شما دارد و هنوزخودش را ،  نيت واقعي و صداقتش را در ارتباط به شما اثبات نکرده است.
بعد از شروع رابطه در صورتي که بي محلي و بي توجهي شما به مردان ادامه داشته باشد با اثرات منفي آن روربرو خواهيد شد. 
زندگي با زني که احساساتش را بروز نميدهد يا به صورت عمدي يا غير عمدي به مردش توجهي نشان نمي دهد بسيار کسالت بار است. مردان وقتي وارد يک رابطه احساسي ميشوند يا ازدواج ميکنند اولين خواسته آن ها مورد توجه و مورد احترام واقع شدن از سوي زني است که دوستش دارند.
مخرب ترين اثر کم محلي کردن به مردان در بلند مدت از بين رفتن علاقه و احترام او نسبت به شما و سرد شدن زندگيتان است که معمولا عواقب مخرب و جبران ناپذيري دارد. 

نتيجه کم محلي به مردان
ابراز توجه در يک رابطه احساسي و ازدواج به يک مرد باعث ميشود او حس کند وجودش در زندگي شما مهم است و اگر خلاف اين احساس را به او القا کنيد اتفاقات بدي براي رابطه تان پيش خواهد آمد. 
مردي که وارد يک رابطه عاطفي و متعدانه با يک زن ميشود توقع دارد جنبه هاي مثبتش را ببينيد و به او توجه و محبت داشته باشيد. 

بي توجهي و کم محلي کردن به مردان ميتواند منجر به عواقب ناخوشايندي شود از جمله : 
• کم محلي کردن به مردان منجر به کاهش اعتماد به نفس مرد مي شود
زماني که شما با يک مرد همراه ميشويد ، او براي خوشحال کردن شما تمام تلاشش را به خرج ميدهد تا به موفقيت بيشتري برسد. ولي بي محلي کردن به مردان از جانب زني که دوستش دارند ميتواند منجر به کاهش اعتماد به نفس او شده و رسيدن به خواسته هاي دو نفرتان کار سختي ميشود. رسيدن به موفقيت در مردان ارتباط مستقيمي با ميزان اعتماد به نفس آن ها دارد.
• کم محلي کردن به مردان منجر به از بين رفتن اعتماد مي شود
خودتان را جاي او بگذاريد و فرض کنيد از طرف کسي که به او علاقمند هستيد دچار بي محلي و کم توجهي شده ايد. يک مرد در چنين حالتي اعتمادش را نسبت به شما از دست ميدهد. بنابراين اولين ضربه بي محلي کردن به مرداني که در رابطه احساسي با آن ها هستيد به خودتان بازميگردد. نتيجه کم توجهي به مردي که با او زندگي ميکنيد به مرور زمان ، سرد شدن رابطه و کم رنگ شدن توجه و محبت او خواهد شد. اعتمادي که در نتيجه کم محلي و بي توجهي ايجاد شده است به سختي قابل بازگشت است.
• کم محلي کردن به مردان منجر به زياد شدن فاصله مي شود
مردان بر خلاف چيزيکه نشان ميدهند تشنه محبت ، توجه و ديده شدن هستند. مردي که وارد رابطه با شما شده است ميخواهد مورد احترام و تحسين قرار بگيرد و از صميم قلب به او افتخار کنيد. در صورتي که از جانب شما با بي محلي و کم توجهي در بلند مدت روبرو شود احتمال اين که به سمت فردي ديگر که به او توجه دلخواهش را نشان ميدهد و همواره در حال تحسين اوست ، کشيده شود ، زياد است. اين  فرد ميتوند مادر ، دوست قديمي يا حتي رقيب عشقي شما باشد.
• کم محلي کردن به مردان منجر به تغيير رفتار مي شود
مردي که تشنه توجه از سمت يک زن نيست و تحسين و توجه شما اعتماد به نفس و وابستگي اش را نسبت به شما افزايش داده ، با مردي که دچار کم محلي شده است، رفتار بسيار متفاوتي دارد.
مردي که دچار کم محلي شده باشد بعد از مدتي رفتارش تغيير ميکند و ديگر انگيزه اي براي داشتن رابطه خوب و خوشحال نگه داشتن شما ندارد.

• کم محلي کردن به مردان منجر به بي ارزش شدن خودتان ميشود
کم محلي کردن به يک نفر ، پيام مستقيم کم ارزش شدن به او ميدهد، بنابراين طبيعي است که بعد از مدتي شما هم جايگاه خود را در مقابل او از دست بدهيد. 
به مرور ارزش شما در مقابل مرد زندگيتان کاهش پيدا کرده و ديگر حرفتان خريدار ندارد و او هم به شما کم محلي ميکند. اين رفتار ميتواند به صورت عمدي و تلافي جويانه باشد يا کاملا ناخودآگاه ايجاد شود. 
شما کم کم تبديل به زني ميشود که ديگر خصوصياتتان و حتي ظاهرتان مورد علاقه او نيست و بعد از مدتي متوجه مي شويد که ايراد گرفتن هاي او نسبت به ظاهر و رفتارتان روز به روز بيشتر ميشود.
• مردي که دچار کم محلي شده ممکن است به دنبال جايگزين برود
اگر بي توجهي به شوهرتان را ادامه دهيد نتيجه آن از بين رفتن علاقه بين شما ميشود و در نهايت او براي جبران کمبودي که دارد به دنبال يک رابطه جايگزين ميرود. 
يکي از مخرب ترين نتايج کم محلي کردن به مردان در بلند مدت اين است که او به دنبال جايگزيني براش شما ميگردد. 
جايگزين شما شايد هيچگاه با شوهرتان ازدواج نکند ولي کمبودهاي احساسي او را برايش جبران ميکند. 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar