نمناک/ شلوار مام استايل يکي از شلوارهاي ترند و پر طرفداراست که پرقدرت تر و جذاب تر از گذشته به دنياي مد راه يافته است. شلوار مام استايل امروزه به يکي از استايل هاي بسيار عالي و پرطرفدار در بين جوانان جهان تبديل شده است و شما مي توانيد براي داشتن استايلي زيبا و خيره کننده اين نوع شلوار را با لباس هاي ديگر خود ست نماييد و مد روز باشيد. اگر طريقه ست کردن شلوار مام استايل را با ساير لباس هاي خود نمي دانيد، در اين بخش شما را راهنمايي خواهيم کرد.
 
تاريخچه شلوار مام استايل
شلوار مام استايل براي اولين بار در دهه 1980 به بازار وارد شد. اين شلوار فاق بلندي دارد و کمر اين شلوارها بالاتر از حالت عادي است و بالاي ناف بسته ميشود. فاق بلند اين شلوار سبب مي شود باسن مسطح تر از آنچه که هست ديده شود و کمر و پهلو کاملا پوشانده شود.

الگوي شلوار مام استايل به صورت مستطيل است و از باسن بدون انحنا بسمت پايين ادامه يافته و در قسمت ران و ساق پا گشاد مي شود، به همين خاطر با پوشيدن اين نوع شلوار فرم کمر زيباتر ديده مي شود.

شلوار مام استايل در دهه 2000 و با تلاش و تبليغ نويسنده اي بنام “تينا في” به دنياي مد وارد شد. شلوار مام استايل مختص بانوان است و هر خانم خوشتيپي يکي از آن را در کمد هاي لباس خود دارد.

شلوار مام استايل براي چه افرادي مناسب است؟
شلوار مام استايل براي خانم هايي که اضافه وزن دارند مناسب است زيرا پهلوها و شکم را کاملا پوشانده و گشادي نسبي آن برجستگي هاي ران را پنهان مي کند.

شلوار مام استايل براي خانم هاي بلند و لاغر نيز بسيار مناسب است زيرا اين نوع شلوار اندام را متناسب نشان داده و سبب مي شود لاغري پا ها مشخص نشود و پهناي پا بيشتر نشان داده شود پس براي افراد لاغر همچنين افراد با پايين تنه ي ظريف مناسب است.

شلوار مام استايل براي افرادي که اندام چاق و قد کوتاهي دارند، مناسب نمي باشد.

چگونه شلوار مام استايل را ست کنيم؟
جين مام استايل زيبا و مناسب خود را بپوشيد و از پيوستن به اين ترند هراسي نداشته باشيد و با خواندن نکات زير به راحتي اين شلوار را با ساير لباس هاي خود ست کنيد.

استايل بهاره و تابستانه با شلوار مام فيت
شلوار مام استايل براي هر نوع فصلي مناسب است، شما با پوشيدن لباس هاي مناسب در فصل بهار و تابستان مي توانيد يک استايل زيباي بهاره و تابستانه براي خود بسازيد.

مام استايل با شوميز و تيشرت
در بهار مي توانيد شلوار مام استايل را با شوميز هاي دخترانه حرير و تور و پيراهن هاي چهارخانه بپوشيد. براي زيباتر شدن استايل خود بهتر است شوميزتان را داخل کمر شلوارتان قرار دهيد.

در تابستان نيز مي توانيد شلوار مام استايل خود را با يک تي شرت سفيد اورسايزيا تي شرت هايي با طرح هاي فانتزي بپوشيد اما بهتر است تيشرت خود را داخل کمر شلوارتان قرار دهيد.

براي ساختن يک استايل خياباني با شلوار مام استايل شما مي توانيد از يک مانتو جلو باز و تيشرت روشن استفاده کنيد و بخشي از جلوي تيشرت را زير کمر شلوارتان قرار دهيد يا ميتوانيد از پيراهن هاي کاملا پوشيده به همراه شلوار جين مام استايل استفاده کنيد و بهتر است شلوارتان را روي لباستان قرار دهيد.

ست کردن مام استايل با مانتو
اين نوع شلوار را مي توانيد با انواع مانتو کوتاه و بلند بپوشيد اما بهتر است مانتو هايي که بلندي آن تا زانو است، را انتخاب کنيد؛ تا هماهنگي بيشتري با شلوار مام استايلي که با مانتو پوشيده ايد داشته باشد.
دقت کنيد که مانتو شما تنگ و جذب نباشد. در بهار و تابستان زير مانتو جلو باز شوميز و تيشرت بپوشيد و يک تيپ خنک و زيباي دخترانه براي خود بسازيد.
فراموش نکنيد که ست بودن و تناليته ي رنگي، در هنگام انتخاب مانتو مورد نظر به همراه شلوار مام استايل بسيار مهم و ضروري است. براي داشتن استايلي هنري در بهار و تابستان مي توانيد از شال و مانتوهاي رنگي پنبه اي گشاد که آستين هاي مانتو را کمي به بالا تا زده ايد، استفاده کنيد.
همچنين مي توانيد اين شلوار زيبا را با انوع پالتو و باراني در فصول سرد سال ست کنيد و در مراسم رسمي يا دورهمي هاي دوستانه بدرخشيد.

استايل پاييزه و زمستانه با شلوار مام استايل
در فصل هاي سرد سال مي توانيد شلوار مام استايل خود را با انواع لباس ست کنيد و در محافل رسمي و دوستانه شرکت کنيد.

مام استايل با هودي
براي داشتن يک استايل اسپرت در فصل زيباي پاييز شلوار مام استايل خود را با هودي ست کنيد و در زمستان يک پالتو يا کت بلند را به آن اضافه کنيد.براي تکميل تيپ اسپرت خود کفش ورزشي و کلاه را فراموش نکنيد.

مام استايل با کت کوتاه
شما مي توانيد براي داشتن يک استايل زيبا در فصل پاييز و زمستان شلوار مام استايل خود را با کت هاي چرم، پشمي يا جين ست کنيد. در اين نوع تيپ شما هيچ محدوديتي در انتخاب کفش نخواهيد داشت.

مام استايل با پالتو باراني
در فصل زمستان و پاييز براي داشتن يک تيپ رسمي در استايل خود از کت بلند يا پالتويا باراني استفاده کنيد. پوشيدن شلوار مام استايل همراه با يک کت بلند و پالتو اجازه مي دهد که تضاد خاص و زيبايي در استايل شما ايجاد شود.

مام استايل با ژاکت
در فصل پاييز شلوار مام استايل خود را با يک ژاکت بسيار ساده و يک جفت کفش شيک ست کنيد و يک استايل مينيمال براي خود ايجاد نماييد. در فصل زمستان نيزپوشيدن بافت هاي زمستاني و نيم بوت ها را با شلوار مام استايل از دست ندهيد.

چه کفشي به شلوار مام استايل مي آيد؟
تقريبا شما مي توانيد هر مدل کفشي را با اين مدل شلوار ست کنيد اما براي شلوار مام استايل، بهترين کفش نوع کتاني و اسپورت است.

براي داشتن تيپ نيمه رسمي و مدرن مي توانيد شلوار مام استايل را با کفش هاي پاشنه دار نيز ست نماييد. در زمستان هم مي توانيد با اين نوع شلوار نيم بوت چرم و جير بپوشيد. براي داشتن يک استايل شيک و راحت با شلوار مام استايل مي توانيد به سراغ کفش هاي عروسکي و صندل هاي زنانه و دخترانه برويد.

براي داشتن يک استايل هنري زيبا همراه با شلوار مام استايل، از کفش هاي رنگي ساق دار مثل کفش هاي آل استار استفاده کنيد، يا اگر کفش کتوني بدون ساق داريد حتما از جوراب هاي رنگي بخصوص جوراب هاي ساق دار استفاده کنيد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar