زيبامون/ شال يکي از اصلي ترين آيتم ها در استايل خانم هاي محجبه و ايراني است و تاثير خيلي زيادي در شيک و جذاب تر شدن استايل خانم ها دارد . از انجايي که استفاده از شال در بين خانم هاي ايراني بسيار متداول است ، طراحان و توليد کنندگان شال ، طرح ها و مدل هاي مختلف و جديد از شال را متناسب با فصل سال طراحي مي کنند تا علاوه بر افزايش زيبايي در استايل خانم ها ، احساس گرمي يا سبکي و خنکي بعد از پوشيدن شال در فصل هاي سرد يا گرم سال به همراه داشته باشد .

با نزديک شدن به فصل پاييز ، بيشتر خانمها تمايل دارند از جديدترين مدل هاي شال پاييزه در استايل پاييزي خود استفاده کنند و استايل پاييزي خود را چند درجه زيباتر و جذاب تر نشان دهند . شال پاييزه معمولا کمي ضخيم و گرم بوده و از رنگهاي پاييزي و گرم مثل کرمي ، قهوه اي ، خردلي ، نارنجي ، سبز تيره ، زرشکي ، زرد ، طلايي ، سفيد ، مشکي و غيره در طراحي آن استفاده شده است .

شال پاييزه موهر ، شال پاييزه پلنگي ،شال پاييزه طرح باربري ، شال پاييزه با طرح و ديزاين برندهاي معروف با ترکيب رنگ کرم و قهوه اي از جمله مدل هاي پرطرفدار براي شال پاييزي هستند که مطمئنا شما نيز از اين مدل شال هاي زيبا و جذاب در استايل پاييزي خود استفاده خواهيد کرد .

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar