باشگاه خبرنگاران/ همه افراد با توجه به اخلاقيات و خصوصياتي که دارند ترجيح مي‌دهند که همه سال مختص به يک فصل خاص باشد. شما به کدام فصل علاقه داريد؟

بهار

شما يک فرد خونگرم، صادق و حساس هستيد. شما دوست نداريد تظاهر کنيد و هميشه مي‌خواهيد در محيط‌هايي باشيد که احساس تعلق مي‌کنيد. شما سرحال، اما ساده هستيد، دوست داريد از لذت‌هاي کوچک زندگي لذت ببريد: قدم زدن در فضاي باز، کتاب با قهوه، يا يک بعد از ظهر در کنار خانواده از جمله لذت‌هاي شما هستند. شما همچنين يک فرد همدل هستيد که با صداقت دوست داريد مراقب ديگران باشيد.

به ما بگوييد به کدام فصل علاقه داريد تا شخصيت تان را بگوييم

تابستان

شما يک فرد خونگرم، در برابر ديگران صميمي و بسيار خوش مشرب هستيد. شما فردي هستيد که همه دوست دارند شما را از نزديک بشناسند، زيرا موجودي صميمي و جالب هستيد. شما هميشه مي‌خواهيد کار‌هاي جديد انجام دهيد، ياد بگيريد و انرژي کافي براي جستجوي ماجرا‌هاي روزانه داريد. گاهي اوقات مي‌توانيد از کار‌هاي عادي روزمره خود متنفر باشيد و کمي بي ثبات باشيد.

به ما بگوييد به کدام فصل علاقه داريد تا شخصيت تان را بگوييم

پاييز

شما يک فرد بسيار احساسي هستيد که غالبا در احساسات ساده خود گم مي‌شويد. شما شخصيت يک هنرمند را داريد: شما بايد با آن درياي احساسات ارتباط برقرار کنيد تا بهترين نتيجه را از شما بگيرد گاهي اوقات مي‌توانيد روابط زودگذر داشته باشيد، زيرا شما شخصي هستيد که از لحظه‌هاي زندگي به صورت کامل لذت مي‌بريد. شما مي‌دانيد که آن چيزي که امروز در دسترس شما است، ممکن است فردا ديگر وجود نداشته باشد، اما از چنين چيزي غصه نخوريد. اين قانون زندگي است.

به ما بگوييد به کدام فصل علاقه داريد تا شخصيت تان را بگوييم

زمستان

شما از آن دسته افرادي هستيد که دوست داريد خود را در فضايي بسته قرار دهيد. اين بدان معنا نيست که شما دوست نداريد با ديگران وقت بگذاريد، بلکه بايد زماني را نيز به خودتان اختصاص دهيد. شما فردي تحليلي و محاسبه گر و بيش از همه، بسيار کمال گرا هستيد. شما قبل از انجام کار‌ها زياد فکر مي‌کنيد و براي اينکه هميشه بي عيب و نقص باشيد، به همه چيز احتياج داريد. با اين وجود، شما کارآمد، باهوش و عاشق يادگيري هر روز چيز‌هاي جديد هستيد.

به ما بگوييد به کدام فصل علاقه داريد تا شخصيت تان را بگوييم

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar