باشگاه خبرنگاران/ از آنجايي که اين روز‌ها از فرم ابرو گرفته تا خط صورت و دست و ... شخصيت شناسي مي‌کنند ما هم تصميم گرفتيم آنچه که بستني مورد علاقه تان از شخصيتتان برملا مي‌کند را عنوان کنيم در واقع طعمي که شما مي‌پسنديد راز‌هايي از درونتان را برملا مي‌کند که جالب و خواندني است.

ما که تا به حال کسي را نديده ايم بستني دوست نداشته باشد. بچه و پير و جوان هم ندارد. بستني خوشمزه است و به خصوص براي روز‌هاي گرم سال باعث خنکي و نشاط مي‌شود. اما از آنجايي که اين روز‌ها از فرم ابرو گرفته تا خط صورت و دست و ... شخصيت شناسي مي‌کنند ما هم تصميم گرفتيم آنچه که بستني مورد علاقه تان از شخصيتتان برملا مي‌کند را عنوان کنيم. در واقع طعمي که شما مي‌پسنديد راز‌هايي از درونتان را برملا مي‌کند که بسيار جالب و خواندني است. با ما همراه باشيد تا با اين شخصيت شناسي جالب بيشتر آشنا شويد.

آيا تا به حال فکر کرديد که انواع بستني‌هاي خوشمزه  بازگو کننده شخصيت شما هستند؟

بين اين بستني‌ها شما چه بستني رو ترجيح ميديد؟

۱- بستني گردوئي

۲- بستني کاکائويي

۳- بستني پسته‌اي

۴-بستني وانيلي

۵- بستني با طعم …

۶- بستني با طعم توت فرنگي

۷-بستني موزي

—————————————————

بستني گردوئي:

دوستداران اين نوع بستني منظم محتاط و به شدت کمال گرا هستند٬ خيلي به جزئيات اهميت ميدهند و هيچ گاه از قوانين تخطي نميکنند وظيفه شناسي، اخلاق گرايي و محافظه کاري از ويژگي‌هاي بارز آنهاست. اين افراد از رقابت با ديگران بويژه در زمينه ورزش لذت ميبرندو دوست دارند هميشه در هر جمعي رئيس باشند.

—————————————————————

بستني کاکائويي:

اگر اين بستني مورد علاقه شماست به جرات ميتوان گفت که فردي سر زنده و خلاق هستيد و به ندرت سعي ميکنيد هيجان و اشتياقتان را پنهان کنيد. شخصييت شما براي ديگران جالب است و در مهماني‌ها هميشه وجود و حضور شما فضا را گرم و شاد ميکند. بر عکس کار‌هاي يکنواخت کسلتان ميکند و از اين که هميشه در مرکز توجه باشيد لذت ميبريد.

————————————————————

بستني پسته اي:

اين افراد شنوندگان خوبي هستنند. صبر و تحمل زيادي دارند و مشکلات را با شکيبايي پشت سر ميگذارند. کمتر خشمگين ميشوند و بسيار احساساتي هستند. در درک مشکلات و موقعيت‌هاي ديگران بسيار خوب عمل ميکنندو به همين دليل روابط خوبي با ديگران دارند. ديگران از اينکه با شما صحبت و درد دل کنند احساس خوبي دارند.

————————————————————

بستني وانيلي:

اگر اين نوع بستني را دوست داريداحتمال قريب به يقين آدمي هستيد بسيار تنوع طلب. در واقع شما غالبا" بر اساس انگيزه‌هاي آني خود عمل ميکنيد واز خطر کردن هم نميترسيداز آنجا که توقعات زيادي از خود داريد مي‌توانيد اهداف بلندي را براي خود در نظر بگيريد. مهمتر از همه‌ي

اين‌ها اين است که روابط نزديک خانوادگي برايتان مهم و لذت بخش است.

————————————————————-

بستني با طعم …:

بستني با طعم … نشان دهنده حافظه خوب و قوي شماست و تقريبا" هيچ گاه اسم‌ها و وقايع گذشته را فراموش نميکنيد اصولا به خاطرات گذشته عشق مي‌ورزيد و از مرور خاطراتتان لذت ميبريد تا حدي درونگرا هستيد و احساساتتان را به راحتي بروز نمي‌دهيد. … به رغم تلخي نشان دهنده شخصييت شيرين آدمهاست شما زندگي مبتني بر گذشته را با اميد به آينده مي‌سازيد و خاطرات زيباي خود را با هيچ چيز عوض نميکنيد.

————————————————————–

بستني با طعم توت فرنگي:

و، اما افرادي که به بستني با طعم توت فرنگي علاقه دارند بسيار کمرو وخجالتي اند احساسات اين افراد بسيار قوي است و به هيچ وجه نميتوان آن را به بازي گرفت اين افراد بسيار دقيق گاهي شکاک و در عين حال خود راي هستند دوستداران اين نوع بستني بشدت درونگرا هستند و معمولا خودشان را به خاطر ضعفها و اشتباهاتشان سرزنش ميکنند معمولا خجالتي بودن اين افراد باعث ميشود در بسياري از زمينه‌ها از ديگران عقب‌تر باشند.

————————————————————–

بستني موزي:

اما اگر طعم بستني موزي را به بقييه طمع‌ها ترجيح ميدهيد فردي هستيد بسيار آسان گير که به راحتي خودتان را با شرايط جديدو به طور کلي هر شرايطي وفق ميدهيد. دست و دلبازي صداقت و همدلي شمازبانزد خاص و عام است. دوستان از اين که شما را براي صحبت و درد دل دارند لذت ميبرند و ميدانند که هميشه دوست خوبي براي آنهاوجود داردکه ميتواند به حرف‌هاي آن‌ها گوش بدهد و زندگي راحتري را برايشان ترسيم کند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar