تابناک با تو/ يکي از روش‌هايي که براي صورتي کردن لب مورد استفاده قرار مي‌گيرد تزريق پلاسما است که از پلاسماي خون شما استخراج مي‌شود و به تحريک کلاژن کمک مي کند و نشاط و طراوت... 
 براي داشتن لب‌هاي صورتي و زيبا روش‌هاي طبي و طبيعي مختلفي وجود دارد، در اين گزارش با چند نمونه از آنها آشنا خواهيد شد: 


تزريق پلاسما

يکي از روش‌هايي که براي صورتي کردن لب مورد استفاده قرار مي‌گيرد تزريق پلاسما است که از پلاسماي خون شما استخراج مي‌شود و به تحريک کلاژن کمک مي کند و نشاط و طراوت را به لب‌ها باز مي‌گرداند.


تزريق

يکي از روشهاي جديد که به صورتي شدن لب‌ها کمک مي‌کند، تزريق و استفاده از اسيد هيالورونيک و گليسيرين است که طراوت لب‌ها را باز مي‌گرداند، مدت زمان اثر بخشي تزريق هاي صورتي کردن لب، بين ۴ تا ۶ ماه است، و يکي از روش‌هاي ايمن محسوب مي‌شود و هيچ آسيبي ندارد.

 
ليزر

از پرتوهاي ليزر بر روي لب‌ها استفاده مي‌شود. ليزر به از بين بردن لايه ملانين که باعث تيرگي لب مي‌شود، کمک مي‌کند، علاوه بر تحريک توليد کلاژن طبيعي در لب ها، آنها را صورتي و صاف مي‌کند.

مخلوط ها و دستورالعمل هاي طبيعي براي صورتي شدن لب‌ها

گليسيرين و عسل

براي لب‌هاي صورتي، مي‌توانيد نصف قاشق چايخوري گليسيرين را با نصف قاشق چايخوري عسل مخلوط کرده و خوب مخلوط کنيد.

اين مخلوط هر شب روي لب‌ها گذاشته مي شود و تا صبح باقي مي ماند. صبح لب ها را با آب گرم بشوييد، و آن را دو بار در هفته تکرار کنيد.

سرکه سيب

اين ماده با قرار دادن يک تکه پنبه در کمي سرکه سيب به تغذيه طبيعي لب‌ها کمک مي‌کند.

اجازه دهيد اين مايع هفت دقيقه روي لب‌ها بماند سپس آن را با آب ولرم بشوييد، مي‌توانيد اين دستور را دوبار در طول روز تکرار کنيد تا بهترين نتيجه را بگيريد.

گلاب


يکي از دستور العمل‌هاي ايده‌آل که لب‌ها را تغذيه کرده و آنها را نرم مي‌کند و به خلاص شدن از شر ترک‌هاي موجود در آنها کمک مي‌کند گلاب است، زيرا گلاب داراي خواص مرطوب کننده مي‌باشد.

يک قاشق عسل را با چند قطره گلاب مخلوط کنيد و لب‌ها را با اين مخلوط سه بار در روز ماساژ دهيد، در عرض يک هفته نتيجه را خواهيد ديد.

انار و وازلين

مي توانيد از دانه هاي انار براي صورتي کردن لبها استفاده کنيد، به اين صورت که مشتي دانه انار را له کرده و به کمي وازلين اضافه کنيد.

مخلوط را در يخچال بگذاريد و هر بار قبل از خواب از آن استفاده کنيد تا لب هايي صورتي، نرم و بدون ترک داشته باشيد.

شير و زردچوبه

مخلوط شير و زردچوبه ترکيب فوق العاده‌اي براي به دست آوردن لب صورتي است. سه قاشق غذاخوري زردچوبه با کمي شير را مخلوط کنيد تا مثل خمير طود.

اين خمير به مدت پنج دقيقه روي لب‌ها گذاشته مي شود، و سپس آن را با آب ولرم شستشو دهيد، سه بار در هفته اين کار را تکرار کنيد تا بهترين نتيجه را بگيريد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar